Wpis z mikrobloga

Po powrocie z pracy w dniu dzisiejszym zastała mnie niespodzianka. Dotarła do mnie płyta, którą zamówiłem ponad tydzień temu i o której zapomniałem. Używane CD to mógł nie być najlepszy pomysł, ale jestem pozytywnie zaskoczony, bo pomimo standardowych śladów użytkowania na okładce, sama płyta wygląda na nową - zero rys. Ciekawi mnie jedynie ślad po dziurkaczu na okładce, ale nie przeszkadza mi to w żadnym stopniu, tym bardziej, że nie kupuje takich rzeczy z myślą o odsprzedaży. Z ów zespołem jestem zaznajomiony od ponad 10-ciu lat, a płyta ta jest pewnym ciekawym momentem w życiorysie tej kapeli, bo jest to pierwszy materiał nagrany z nowym (ówcześnie) gitarzystą i jest to po prostu coś "wow" dla mnie. Ostrzyłem sobie zęby na winyl ale nie jest go tak łatwo dostać - tym bardziej jak człowiek wraca do realizacji jednego ze swoich hobby po dłuższej przerwie.
Osobiście polecam przesłuchać materiał zawarty na tej EP-ce - nie ma ani jednego słabego momentu, a wstęp tappingiem na basie do Skid Rock mówi samo za siebie.

A Wilhelm Scream - s/t EP
2009 Ass-Card Records
#muzyka #hobby #punk #nostalgia ##!$%@?
MajsterZeStoczni - Po powrocie z pracy w dniu dzisiejszym zastała mnie niespodzianka....

źródło: comment_1620683726H3eVdOASsRbY5Xbfc4KvZc.jpg

Pobierz
  • 4