Wpis z mikrobloga

Ostatnio oglądałam klipy z różnych filmów przyrodniczych i naszła mnie taka gimborefleksja, że one wszystkie - od pingwinów, po żaby, po krokodyle - żyją na takim chilloucie. Jasne, mają naturalnych wrogów, trzeba zdobywać pożywienie i uciekać przed tym, co chce cię zjeść; ale przez większość dnia sobie po prostu siedzą, trawią, itd.
A po drugiej stronie jesteśmy my, którym często doby nie wystarcza na wszystkie obowiązki, a gdyby nie konieczność snu, to pewnie byśmy odpoczywali raz na tydzień czy jakoś tak. Zresztą ile osób wykorzystuje weekend do sprzątania czy remontów, pozwalając sobie na lenistwo tylko przez parę godzin niedzieli.

Na #!$%@? nam była ta inteligencja (,) Wolałabym być kotem.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #zwierzaczki
  • 28
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: co ty #!$%@? widziałaś jaka zestresowana jest sarna jedząca trawke? co 5 sekund podnosi głowe nasł#!$%@? patrzy każdy szmer to #!$%@?, co prawda to lepsze niż życie w polsce bo w polsce nie jest jak w lesie tylko jak w chlewie osranym gównem, dziekuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@luk04330: Świat tak poszedł do przodu, że dzisiaj większości ludzi nie wystarcza do szczęścia jak choćby mojemu pradziadkowi za czasów okupacji spłodzenie 12 dzieci, upieczeniu kilku bochenków chleba, żeby nikt głodny nie chodził, popatrzeniu czy w sadzie już czereśnia kwitnie, albo co to za ptak tak ładnie śpiewa na gałęzi w lesie. Dorzucenie rano trawy królikom w klatkach i cieszeniu się, że jutro będzie świniobicie i będzie trochę miechą na jakiś
  • Odpowiedz
@thisismaddnes a najgorsze jest to, że poświęcisz dziecku tonę uwagi, wytłumaczysz a i tak będzie się wstydziło, że jest rzekomo biedne. To samo dorośli - jak mają wielki tv w kredycie to myślą, że są lepsi niż ktoś kto nie ma wcale tv ale z wyboru, bo woli radio czy książki...
  • Odpowiedz