Wpis z mikrobloga

@mokane: Czytałem kiedyś że najlepsza temperatura do jeżdżenia na hulajnodze to 10-25 stopni o ile jest bezdeszczowo oczywiście. Gdy jest ponad 25 to raczej warto nie męczyć hulajnogi zbyt mocno i jeździć powoli :)
@Lesrley: jak wracałem wczoraj z roboty to cisnąłem na sporcie cały czas. z przedniego koła jakiś lekki wyciek smaru miałem plus dziwne dźwięki z okolic przedniego koła (jakby wibracje, dźwięk rezonansu/brzęczenie komara). Dlatego teraz tylko na "D" i nie cisnę jej mocno.
@mokane @Lesrley Grzeje się - normalne, nie ma się czym przejmować. Tak to jest skonstruowane, żeby odprowadzało ciepło z silnika na zewnątrz. Mam 3500km nalotu, jeździłem w największe upały, do tego mam zmieniony soft na mocniejszy. Nic się nie dzieje. Nawet w Chorwacji ze mną była, a tam nie dość, że gorąco, to jeszcze dużo pod górę. I mówię to wszystko z perspektywy 2 sztuk (żona na drugiej śmiga).

A co do
@mokane: Czytałem kiedyś że najlepsza temperatura do jeżdżenia na hulajnodze to 10-25 stopni o ile jest bezdeszczowo oczywiście. Gdy jest ponad 25 to raczej warto nie męczyć hulajnogi zbyt mocno i jeździć powoli :)


@Lesrley i może jeszcze nosić ją pod pachą zamiast jeździć. ;) Bez przesady. Jedyne co, to deszcz średnio zdrowy jest, bo pomijając kwestie szczelności panelu (ile ludzi, tyle opinii na ten temat), to zwyczajnie łożyska dostają po