Wpis z mikrobloga

Dwa style korzystania z jezdni i oddzielonej od niej, pokrytej bitumiczną nawierzchnią DDR. Rowerzysta i złośliwy pedalarz. To jest zjazd z wiaduktu obok dworca Stradom w #czestochowa i pan osiągnął już szokujące 30 km/h. Pod górkę mu tak dobrze nie szło, wyprzedzić się go bezpiecznie wcześniej nie dało.
#bekazpodludzi #zalesie
jrs2 - Dwa style korzystania z jezdni i oddzielonej od niej, pokrytej bitumiczną nawi...

źródło: comment_1620760337uh2fZrBnc7m3zyMFhBUBOr.jpg

Pobierz
  • 10
nie masz ust by pouczyć takiego miszcza gdzie jego miejsce?


@Iskaryota: miszcz ma to w dupie, jest pedalarzem, a to stan umysłu chyba wyższej nawet formy niż umysł p0lki, nie dość że ci się odszczeknie to jeszcze urwie lusterko i #!$%@?.
@jrs2: ostatnio na Gościnnej strąbiłem tak jednego pedalarza, to mi faka pokazał. #!$%@?, ścieżka wyasfaltowana, dosłownie przy samej jezdni, to nie #!$%@?, on musi jechać po ulicy. Codziennie widzę taką patole.
Kiedyś widziałem na Jesiennej to samo, co najlepsze radiowóz musiał go wyprzedzić, i co? I uj, nic mu nie zrobili. Psiarnia nie może ich karać jakoś mandatami?
Psiarnia nie może ich karać jakoś mandatami?

@kubex_to_ja: nie mają takich poleceń. Miasto oficjalnie zachęca do rowerów, ale ścieżki są na obrzeżach, a w centrum nie. Więc tolerują wykroczenia