Wpis z mikrobloga

Mam ten hosting z home.pl od lat chyba dziesięciu a ich klientem jestem od jakiś dwudziestu wcześniej mając hosting biznes. W sumie jest ok, ale drogo i home.pl ma generalnie wywalone na to, że od dwudziestu lat z nimi siedzę (plus domeny które u nich mam). W zeszłym roku z wielką łachą dali mi dwadzieścia złotych upustu.

Ktoś może coś polecić gdzieś indziej? Chętnie przeniosę się gdzieś indziej.
Podobny pakiet, może być 30-40GB ale musi być poczta i najlepiej żeby sami wszystko przenieśli.
#hosting #www
dwieszopyjackson - Mam ten hosting z home.pl od lat chyba dziesięciu a ich klientem j...

źródło: comment_1620853064CtSArgzn6BSbN24lFaXjQ1.jpg

Pobierz
  • 10
@dwie_szopy_jackson: Zerknij na Seohost.pl pakiet z 50GB bedziesz miał za niecałe 300 zł/rok (z kodem jeszcze 30% taniej: 81E33A)
Za darmo przeniosą Ci wszystko, jeśli przechodzisz do innego operatora.

A, i unich będziesz miał odpowiedź techników w max kilka godzin, a nie na drugi dzień( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego darmowe SSL (lets encrypt) dla wszystkich domen i subdomen.
@dwie_szopy_jackson: Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. CloudHosting Start, w którym masz do dyspozycji 100 GB limitu dyskowego (w tym 50 GB na pocztę i bazy danych oraz 50 GB na WWW) to koszt 100 zł netto w pierwszym roku i 200 zł netto w kolejnych latach. W nazwa.pl masz do dyspozycji 24h/7 wsparcie techniczne, wszystkie kwestie możesz z nami ustalić telefonicznie bez znaczenia, jaki to dzień tygodnia i jaka
@nazwapl_tk: kupiłem więc hosting u Was. Przy składaniu zamówienia wybrałem opcję migracji z home.pl do Was. Prosicie mnie właśnie o przesłanie wszystkich danych logowania i haseł do hostingu i wszystkich kont pocztowych mailem na kontakt@nazwa.pl

To chyba nie tak ma się odbywać, bo jeśli tak, to mam nadzieję, że mogę wycofać zamówienie i otrzymać zwrot pieniędzy?
@dwie_szopy_jackson: Bez loginu i hasła do serwera nie da się przenieść danych między firmami hostingowymi. W naszej firmie obowiązują najwyższe standardy bezpieczeństwa informacji ISO 27001. Jeżeli obawiasz się o swoje hasło do serwera, bo używasz go w innych miejscach do logowania, zmień to hasło na tymczasowe i prześlij do nas w takiej firmie. Po wykonaniu przeniesienia danych będziesz mógł powrócić do wcześniej używanych haseł.
@dwie_szopy_jackson: Każdy pracownik nazwa.pl przechodzi szkolenie z zakresu bezpieczeństwa informacji, posiada także odpowiednie kwalifikacje, zgodne z normą ISO 27001 aby przetwarzać dane, które otrzymujemy od klientów. Możesz wysłać do nas hasło spakowane programem ZIP, zabezpieczone innym hasłem, które podasz już bezpośrednio osobie odpowiedzialnej za transfer Twojej strony z innego hostingu. Jeszcze raz podkreślamy, że zasadnym jest, o ile używasz wszędzie tych samych haseł, aby na czas migracji ustanowić tymczasowe hasło na