Wpis z mikrobloga

@4d70c20916ae4e859918711a35165f21: No rzecz biorąc kapitalizm nie jest ani prawacki ani lewacki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest to po prostu aktualnie działający system gospodarczy, choć z pewnymi dużymi problemami. No ale działa i jest ogólnie pozytywny dla większości społeczeństwa. W przeciwieństwie do innych systemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale możemy sobie fapac i dzielić to na lewackość prawackość.
@CzajnikZniszczenia skoro jedni i drudzy #!$%@? się znają ma gospodarce, to wolę tych, którzy deklarują obniżenie podatku dochodowego, a nie #!$%@? czwartym albo piątym progiem podatkowym. Niestety słynny kalkulator partii razem już zniknął także nie sprawdzę ile by mi wzrosły obciążenia na rzecz państwa
Mi się zawsze najbardziej podobało w Konfederacji to, że wprowadzenie ich pomysłów najbardziej uderzyłoby w ich wyborców, a taki Krzysztof Bosak skończyłby prawdopodobnie jako bezdomny.


@redo123: A co, Konfederacja postuluje zakaz bycia utrzymywanym przez brata? xD
Mi się zawsze najbardziej podobało w Konfederacji to, że wprowadzenie ich pomysłów najbardziej uderzyłoby w ich wyborców


@redo123: w pracujących ludzi?

Krzysztof Bosak skończyłby prawdopodobnie jako bezdomny.


@redo123: to chyba wystarczający powód by głosować na konfę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciachostko: kuce wiedzą tylko tyle że pieniądz bierze się z pracy, (chociaż tyle dobrze bo lewica myśli że bierze sie z drukarki) ale to są podstawy które bardziej ogarnięte przedszkolaki znają. Natomiast bardziej złożone procesy rynkowe to dla nich czarna magia, inaczej nigdy by nie bredzili o parówkowych teoriach. Zresztą nawet jakiś bank obiektywnie wyliczył że program konfy jest najbardziej #!$%@?. Liczby nie kłamią.