Wpis z mikrobloga

@JonasKahnwald: A czarny superman nie jest przypadkiem postacią kanoniczna? Odrębna od „białego” supermana, ale wydaje mi się, ze czarny superman to jest normalna postać z uniwersum, a nie żaden wymysł reżysera
  • Odpowiedz
@JonasKahnwald: to będzie początek pięknej serii, o gwałtach, rabowaniu sklepów, paleniu samochodów przez głównego bohaterach. Na plecach czarny superman będzie miał wielkie DN, od legendarnego Didintdu Naffin
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cutecatboy: no nie bardzo, sam supermen powstał, na zasadzie negacji nazistowskiego Nadczłowieka, dlatego nazywa się Super Człowiek, było to w latach trzydziestych, jak wiadomo wtedy nikt nawet nie myślał o zniesieni segregacji rasowej w USA, murzynów w filmach grali biali, co do komiksów to przeciwieństwem Supermana jest chyba Lobo, nawet był taki komiks Lobo kontra Superman, w sumie jedynym czarnym im jakiego widziałem w komiksie jest Batman, bo nietoperze są czarne,
  • Odpowiedz
@JonasKahnwald: Szczerze to wolałbym Planetę Małp gdzie wszystkie role graliby czarni aktorzy. Oszczędności na charakteryzacji byłyby ogromne.

Nie wiem na ile to działa na innych, ale im więcej chcą wcisnąć takiego g#wna tym bardziej mam poglądy rasistowskie. Nie mogą sobie po prostu wymyślić nowego superbohatera, który byłby czarnym i mógłby być nawet silniejszy czy mądrzejszy od Supermana...

... ale nie, lepiej zmienić kolor, bo to nie wymaga żadnego myślenia
  • Odpowiedz