Wpis z mikrobloga

Takie tam z wczorajszego przejazdu gravelowego. Dwie fajne sytuacje w ciągu niecałych trzech minut :D Pamiętajcie dzieci, lusterko, słuch i przewidywanie co może odwalić dzban to podstawa. Na drugim filmiku normalnie bym skręcał w lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #szosa #polskiedrogi #stopcham
  • 61
  • Odpowiedz
@guru8: nie narzekaj, masz cale 50-70cm od auta dla siebie. chcialbym zeby niektórzy zostawialii aż tyle miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie ze lusterkiem prawie muskają. lub prawym tylnim bokiem.
  • Odpowiedz
@evan_wykop: Jakoś trzeba dojechać do lasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: Chodzi Ci o średnią prędkość, czy tymczasową? Kwestia wagi, nogi, roweru, chęci, motywacji i paru innych czynników :D A ja to i tak wolno jeżdżę, w porównaniu do innych :D
@kalmarai: A widzisz, żeby tam coś rowerzysta robił poza jazdą i obserwowaniem co się wokół niego dzieje?
  • Odpowiedz
@guru8: i tak to sie jeździ, po naszych drogach. Sam się zastanawiam nad jakąś prostą kamerką + ewentualny powerbank i cyk wszystko na komisariat.
  • Odpowiedz
@Koronanona: @LLyn: Serio takie coś muszę tłumaczyć?
Przypadek pierwszy: niezachowanie 1 metra przy wyprzedzaniu rowerzysty (co jeszcze bym przeżył), wyprzedzanie na podwójnej ciągłej tuż przed skrzyżowaniem i wyjeżdżającym pojazdem
Przypadek drugi: wyprzedzanie na gazetę (nawet nie wyjechał poza linię), klasyk: podwójna ciągła przed zakrętem i jadący z naprzeciwka samochód, którego nie widział (w tle słychać pisk hamowania)
  • Odpowiedz
@guru8: No musisz tłumaczyć. A co jak prawko w czpisach znalazłam? Teraz już wiem o co chodzi i dobrze, ze masz oczy dokoła głowy!
  • Odpowiedz
@kalmarai: Rozumiem, że porozumiewasz się z nami telepatycznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uysy: Problem jest taki, że mi się nie chce chodzić po komendach, tym bardziej że u siebie zgłosiłem dwóch dzbanów i do tej pory czekam na odzew ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie z innego miasta przekierowali sprawę na mój rejon, żebym nie musiał jeździć :D A jazda z powerbankiem, to
  • Odpowiedz