Wpis z mikrobloga

@kuba565 dasz znać? ja tak samo ale dopiero na 17 się udało :/ ale na razie nie pracujesz? kurde tak se myślę że każdy w sumie może zadzwonić tak i naściemniać po zwolnienie. a ja na LuxMed to nawet nie wiem czy zobaczą że faktycznie miałam to szczepienie
@ZieloneKoloTramwaja:

totalnie źle sobie to przetłumaczyłeś. nikt od zera nie "pisze" kodu wirusa, tylko wycina się istniejący, rozpoznawalny przez organizm fragment.


My też nie piszemy od zera. Bardziej operujemy i generujemy na różnych warstwach abstrakcji danymi, które interpretują się sobie do kodu maszynowego, instrukcji procesora i nazywamy to pisaniem.

Wyciągnięto kod organizmu do postaci np. RNA (roboczo), zmodyfikowano pod konkretną funkcjonalność, nadano formę i wydano jako szczepionkę.

Wyciągając RNA nadaliście jakąś
Poza pytaniem o 2 lata na testy.

Doceniam, że dowiedziałem się czegoś od was @ZieloneKoloTramwaja: @Tasde:, bo to zupełenie nie moja dziedzina, ale próbujecie wyprowadzić z błędu pod złym adresem.

Tamci nie odpisali poza jedną osobą, która nie chciała brnąć. Wtedy może bym zaczął dyskusję ze swojej strony.