Wpis z mikrobloga

Też wam dzisiaj mBank zajumał 5 zł? Po tytule operacji "OPŁATA ZA PAPIER.DOKUMENTY SFI" można wywnioskować, że chodzi o papierowe listy. Do tej pory były bezpłatne. Coś się zmieniło w tej kwestii?

Pytanko, gdzie w ustawieniach #mbank znajdę możliwość rezygnacji z listów papierowych.

@ZespolmBanku za co pobraliście mi te 5zł?

Edit: o widzę niżej pod tagiem, że nie tylko mi zajumali 5zł

#banki #bank #pytanie #bankowosc #afera
mrbarry - Też wam dzisiaj mBank zajumał 5 zł? Po tytule operacji "OPŁATA ZA PAPIER.DO...

źródło: comment_1621003731RzENFMQ2KGQQ4sRUhkrpq3.jpg

Pobierz
  • 9
@mrbarry, opłatę 5 zł pobraliśmy za przygotowanie i wysyłkę pocztą Regulaminu Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych (SFI). Możesz w przyszłości uniknąć tej opłaty, zmieniając formę wysyłki informacji o SFI na elektroniczną. Po zalogowaniu w serwisie transakcyjnym, skorzystaj ze ścieżki: Finanse -> Usługi -> nowa usługa -> Wysyłka informacji o SFI.
Po zalogowaniu w serwisie transakcyjnym, skorzystaj ze ścieżki: Finanse -> Usługi -> nowa usługa -> Wysyłka informacji o SFI.


@ZespolmBanku: ok zmieniłem, przyszedł mail potwierdzający zmianę na formę elektroniczną.
Teraz pytanko gdzie znajdę taką informację w serwisie transakcyjnym mbanku, że wybrana jest forma elektroniczna?
@mrbarry: Dzisiaj się zorientowałem że mi na koncie na którym nic nie ma pobierają @ZespolmBanku: jesteście najgorszym bankiem ever. Zamykam to konto bo nie wiem jeszcze jakie niespodzianki mi wrzucicie w przyszłości.