Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty coinmarketcap podniósł pozycje SM na ok. 200, widziałem krytyczne wpisy, bo powinien być gdzieś w okolicach trzydziestki. Wiecie co, myślę, ze pozycja w okolicach 200 to najlepsze co może być dla SM. Gdybym nie miał SM i znalazł go właśnie w drugiej setce, to kupiłbym, gdybym znalazł, na pozycji powiedzmy 31, to już raczej nie. Dlaczego? Bo im wyższa kapitalizacja, tym mniejsza szansa na duże wzrosty. Nowe coiny kupuje sie jeśli jest szansa na duży zarobek, z pierwszej trzydziestki, to ileż może jeszcze urosnąć, a z 202 ooo tak jest miejsce na wzrost. Pomijam to na ile rzetelne jest pozycjonowanie na coinmarketcapital, pisze tylko o psychologicznym podejściu traterów.
#safemoon
  • 12
@Obruni: Część kupionych tokenów jest palona, a część rozdawana po holdujących. Doge w szczycie miał onad 80mld $ marketcup więc to 20x tyle co safemoon teraz. Dodaj sobie do tego spalone tokeny i rozdane. Potencjał jest ciągle. Ale zgadzam się. Są osoby co wolą zapakować 100 walut po 10$ i liczyć na farta, a są tacy co wolą zapakować 1 walutę za 10 000$ tzw. stable coina.
@WhiskeyIHaze: ( ͡° ͜ʖ ͡°) inwestuje w USDT, które inwestuje w BNB, które inwestuje w smart chain, które inwestuje w safemoon. Oczywiście pomijam wysyłanie .
Teraz wyobraź sobie, że można za USDT kupić safemoon. Myślisz, że łatwiejszy dostęp zwiększy marketcap?
Są osoby co wolą zapakować 100 walut po 10$ i liczyć na farta, a są tacy co wolą zapakować 1 walutę za 10 000$ tzw. stable coina.


@1Lupa: źle mi cytat wszedł. Z tego co tu napisałeś ktoś woli zapakować $10k w 1 walutę i to na dodatek stable coina. Kto inwestuje w stablecoina? Zyski na tym są jakieś śmiesznie niskie, chyba że się będziesz bawić dźwigiem na finexie
@1Lupa: a odnośnie takich postów to sporo takich było wrzucanych na wykop odnośnie teloscoina. nawet jeden Polak tutaj to promował i we własnym biznesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to przyjmował. Miała z tego być emerytura ale chyba trochę zdechło ¯\_(ツ)_/¯
@WhiskeyIHaze: jakoś BTC rośnie do niebotycznych rozmiarów i to przez ostatnie pół roku jakoś 50% więc nie wiem czy małe. Inwestując w gówno projekty teoretycznie zwiększasz szanse na skok o 5000%, ale też temu skokowi towarzyszy proporcjonalne ryzyko utraty kapitału.
@WhiskeyIHaze: Cholera, piszę równolegle z innym gościem i skakałem po zakładkach w necie, źle zrozumiałem. Ten mój stable coin odnosił się do tego dosyć żartobliwie, że cena jest od jakiegoś czasu stabilna względem wahań, które były.