Wpis z mikrobloga

@Tylko123: wiem, ot tak sobie wrzuciłem bo akurat przeglądałem mirko i usunęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale najbardziej rozwala mnie komentarz, ze niby jest przy kości (w negatywnym sensie) i tak dużo plusów. Najpierw mirki jęczą, ze kobiety to wieszaki a jak kobieta ma normalna wagę, fajne uda (mnie się takie podobają) i szerokie biodra to już mirkom nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°
@qwe_ wiesz, myślę, że to kwestia gustu i nie ma co się sugerować zdaniem reszty, a zwłaszcza niektórych Mirków. A co do szerokich bioder i fajnych ud, jak to nazwałeś, to widać, że nie wyzbyłeś się wrodzonych instynktów. Od zawsze chłopy to lubią i patrzą na te aspekty ( ͡ ͜ʖ ͡)
A co do szerokich bioder i fajnych ud, jak to nazwałeś, to widać, że nie wyzbyłeś się wrodzonych instynktów. Od zawsze chłopy to lubią i patrzą na te aspekty ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Tylko123: mylisz się kolego. Mnie akurat najbardziej podobają się wąskie biodra (ale wtedy reszta ciała musi być proporcjonalnie wąska), trochę mniej średnio szerokie biodra z dobrze zbudowanymi nogami. Nie wiem czy mowa tu