Wpis z mikrobloga

@WykopekNaPolEtatu: sie czepiasz freethinkerow, ale #takaprawda Wykop sie ma za je**na elite internetu, a jak przychodzi co do czego to sie ciesza takim samym gownem jak ludzie, ktorymi na co dzien gardza(np beneficjenci 500+, przeciez oni tez ogladaja tych influencerow i fame mma xD). Ja tam prycham z tego, no i jak to Mirek wyzej wspomnial z implementacji strony, ze wyswietla puste gorace xD
dlatego że z wypoku korzystam tylko na telefonie w aplikacji z rana w łóżku czy na kiblu albo w zbiorkomie bo tyle jest warta dla mnie ta stronka, tyle co jakieś gierki typu candy crush do zabicia czasu XD jak się zorientowałem że ludzie naprawdę siedzą przed kompami i to skrolują to śmiechłem mocno, bo ja jak już siedzę przed kompem i mam wolny czas to mam milion ciekawszych i bardziej rozwojowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Wierzbak: mam tak samo jak ty.
Ostatnio niestety odpowiedziałem w jakimś wpisie wykopkowi co ma bordowy nick.
Nie spodobała mu się moja odpowiedź i wiesz co zrobił?
Przescrollowal moje wpisy na kilka lat wstecz żeby się #!$%@?ć do jednego zdjęcia wrzuconego na wypok tak z 5 lat temu (nic innego nie mógł znaleźć). I to zupełnie nie związanego z tematem dyskusji.
Niektórzy to chyba serio nie mają prywatnego życia i siedzą
@some_ONE: trochę nie rozumiem co masz na myśli mówiąc o "dedykowanych gorących" - tu chodzi o to żeby każdy miał te same gorące tylko z odfiltrowanymi zablokowanymi tagami - po prostu coś co ma 100 plusów i u kogoś kto ma #famemma odblokowane powinno się wyświetlać na 5 stronie, u kogoś z zablokowanym #famemma powinno być widoczne na pierwszej, a nie 4 puste strony i na piątej dopiero xD