Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
Ale #!$%@? akcja, dzisiaj od rana miałem chyba ze sześć połączeń od jakichś Ukraińców że dowieźli transport i czekają na kolejne zlecenia xD

Komuś się poebalo z numerami bo wszystkie mają ten sam początek a ja odpisuje że zły numer ale to powoduje że mam jeszcze więcej połączeń xDDDD

No nic, jak tak dalej pójdzie to chyba będę musiał wziąć sprawy w swoje ręce i założyć firmę transportową xD

#heheszki #niewiemjaktootagowac #logistyka chyba pasuje xD

Btw, ktoś może potrzebuje coś przewieźć z Norrkoping?
pesymistyk - Ale #!$%@? akcja, dzisiaj od rana miałem chyba ze sześć połączeń od jaki...

źródło: comment_1621238508qyCzbokTbzZutSr85ygi5I.jpg

Pobierz
  • 12
@pesymistyk: Do mnie dzwonili co jakiś czas myśląc, że jestem geodetą z drugiego końca Polski, bo na jakiejś stronie z ogłoszeniami pomylono jedną cyfrę w numerze. Raz na jakiś czas, łącznie z kilkadziesiąt razy pytali mnie o jakieś pomiary działek itd. xD. Śmieszyło mnie to i zdarzało się rzadko więc dopiero po dłuższym czasie sam do tego prawdziwego geodety zadzwoniłem żeby ogarnął ten zły numer w ogłoszeniu.
Mi od jakiegoś czasu zaczęły przychodzi oferty szkoleniowe mocno sprofilowane, chirurgia maczyn sercowych, po czym szkoleniowiec i ordynator szpitala piszą czy ide. To im odpisuje że pomylili się w adresie bo mój adres na spam i adres doktora doktora różni się tylko kropką. Poszedłbym, problem w tym że szpital w Singapurze i w jedno popołudnie nie obrócę :)