Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się kiedyś jak obrzydliwe są szczoteczki do zębów? Stoją sobie często cały dzień w tym samym pomieszczeniu co kibel, wilgotne po porannym lub wieczornym myciu zębów... Przecież to jest ohydne, jak to musi być oblepione bakteriami i roznoszącymi się w pomieszczeniu drobinkami gówna. To jakies niepojęte czemu nikt o tym nie mówi, czemu nie parzymy szczoteczek przed każdym myciem zębów (robicie tak? może tak się robi w każdym normalnym domu tylko u mnie nie, byłoby coś jak pasta z nożem do kupy). LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY, BO DOSŁOWNIE MYJEMY ZĘBY WŁASNYM GÓWNEM
#zdrowie #przemyslenia #higiena
  • 49
@kaczuszka_kwaczuszka dokładnie, ja to swoją szczoteczkę chowam w 2x worki strunowe i trzymam pod łóżkiem, ale też nie ogarniam np jak ludzie mogą chodzić bez butów po domu!! Poszedłeś szczać i dosłownie roznosisz po domu własne siki!! W kuchni nie lepiej, opada gdzieś tłuszcz, jakieś drobiny chleba etc i ty roznosisz to po domu, a najlepsze z takimi #!$%@? gurami kładziesz się do łóżka poleżeć!! Tylko minutkę!! Bo ja to do spania