Wpis z mikrobloga

@SkorpionX: ja mówię tylko,że kawa,alkohol i nikotyna to narkotyki i tego dotyczy mem.To Ty wyjeżdżasz ze spustoszeniem,studnią,murami i grawitacją.Zbyt daleko to odbiega o mojego stwierdzenia,że legalne substancje to też narkotyki.Możesz uznać,że wygrałeś ten spór i twoje jest na wierzchu ja mam dosyć i nie zamierzam tego ciągnąć.
@zarodziec_malaryczny997 widzę dokładnie to, co napisałeś: że niby picie alkoholu i potępianie palących jest hipokryzją. Otóż idąc tym tropem osoba mówiąca, że nie należy skakać do studni nigdy w życiu nie powinna skakać, bo to hipokryzja. Jest różnica w działaniu alkoholu i marihuany, tak jak między skokiem do studni lub z niewielkiej wysokości. Fakty takie niestety są. Z jakiegoś powodu część substancji jest nielegalna, nie ważne, co tam sobie w memie wpiszesz.
@SkorpionX:

nie nie, Twój mem twierdzi, że osoby, które stronią od ćpania też się narkotyzują pijąc kawę czy biorąc środki przeciwbólowe. Zrównywanie ich jest manipulacją i kłamstwem.


Niby czemu? Są ludzie którzy palą marihuanę i biorą psychodeliki nie wyrządzając prawie żadnych szkód dla organizmu, a są ludzie którzy, jak to ująłeś, wyrządzają sobie spustoszenie w organizmie pijąc 10 kaw dziennie, paląc 2 paczki fajek i pijąc czteropak piwa wieczorem. Branie narkotyków