Wpis z mikrobloga

Od początku mówiłem, że aby zaszczepiło się 99% Polaków szczepionka musiałaby być maksymalnie niedostępna. Premier musiałby smutnym tonem mówić, że mamy tego mało i tylko dla części będzie za darmoszkę, wg. losowania i kolejności zgłoszeń. W pierwszej kolejności oczywiście stare baby z informacją, że dla reszty będzie płatnie. Potem zmienić zdanie i następnie sukcesywnie szczepionkę dystrybuować, ale cały czas przypominać, że już zaraz, za moment zapasy się skończą i premier zrobi co w mocy, aby jedna dawka kosztowała nie więcej niż pięć tysięcy złotych.

W trzy miesiące zaszepiliby się wszyscy i to na wyścigi.

#koronawirus #szczepionka #polska #polacy #nosachsundajski trochę, ale nie do końca #heheszki
  • 11
szczepionka musiałaby być maksymalnie niedostępna


@mickpl: A ja będę powtarzać: nie ma żadnych szczepionek, więc są niedostępne. Na razie masz preparaty eksperymentalne dopuszczone warunkowo. Dawno straciłem wiarę w ten naród, ale cieszy, że są w tym kraju ludzie myślący samodzielnie.

Dlaczego chciałbyś manipulować ludźmi, by przyjmowali śmiercionki? Do czego ci to potrzebne?
@vito-zac: O, to, to.

Żaden szur nie chce już dyskutować o chipach w szczepionkach.

Żaden nie zna nikogo, kto nabawiły się legendarnej grzybicy płuc od noszenia maseczek.

Przyznać się do błędu? W życiu. Na to szurów z "włączonym myśleniem" nie stać.

Tak samo będzie tym razem.

Szury się w końcu zaszczepią, żeby ich nie wywalili z roboty, a tam, gdzie wcześniej darli ryja - zamilkną.