Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie takie porównywanie że kiedyś dzieci chciały być aktorami, piosenkarzami a teraz chcą być youtuberami tylko że różnica jest taka że żeby kiedyś zostać aktorem to musiałeś ukończyć PWST lub na castingu do filmu wykazać się i tak samo było z byciem piosenkarzem, nie miałeś głosu to nara i tyle... A teraz? Laska która siedzi na kamerkach zarabia hajs na naiwnych dzieciach, Friz na głupocie ludzi oszukując ich z kursem np. Mini Majk ktory niczego nie umie zarabia hajs i jeszcze dostaje mustanga w prezencie choć to taki ukryty idiota, Linkiewicz skakała po #!$%@? murzyna a teraz wielka youtuberka zarabiająca hajs na Famme Mma itd... Wersow wielka prawniczka a kretynka do potęgi do niczego się nie nadająca... Chodzi mi o to że kiedyś żeby osiągnąć sukces musiałeś mieć talent czy to aktorski czy wokalny czy choćby naukowy! Teraz rządzi debilizm i na tym debilizmie zarabiają właśnie youtuberzy którzy w większości sami są dnem intelektualnym! #friz #polskiyoutube #youtube #rozrywka #internet #natsu
  • 21
@wakxam: Dokładnie tak jest. Idiokracja postępuje w cywilizacji zachodu i dlatego nie mamy szans z Chinami. Tam panuje kult inżyniera a nie youtubera


@Lutonn: Chyba mówimy o kursie naiwności na zachodzie. Oczywiście że w chinach nie ma streamerów, każdy chce być inżynierem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lutonn: co ty gadasz XD w chinach kurs inzyniera? Zobacz sobie na bilibili com (mozna porownac do youtube/twitcha chinczykow) tam jest 1:1 tak samo tam tez najwieksi zgapiaja od zachodu xD Tylko tam dodatkowo popularne sa takie ustawiane pranki co robia w #!$%@? wyswietlen
@shirisi682: a niby czego zazdrości natsu? Pokazywania tzipy w necie?
Po namyśle .. pewnie zazdrości bo nie ma tzipy i nie moze jej pokazac jak sratcu.

Info dla moderacji: nie usunę tego wpisu/nie mam zamiaru go usuwać, proponuję nie usuwać moich wpisów w moim imieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Usuwanie moich wpisow jako Ja, swiadczy tylko o waszej glupocie.