Wpis z mikrobloga

Mam dylemat przed kupnem pierwszej maszyny, zastanawiam się miedzy xj6 a cbr f4i. Ceny tych motocykli sa niesamowite :D za 20 letnia honde płaci sie tyle co za 10 letnia yamahe z ABS.
Za xj6 przemawia mniejszy wiek i to ze na tym robię kurs, ale ta cbrka mi sie tak podoba ze nie moge sie na nia napatrzeć.
Są tu jakieś osoby, które stały przed podobnym wyborem? Dodam że mam 190cm wzrostu, moto do zabawy z reguły krótkie trasy czasem pewnie gdzieś dalej tez bym chciał pojechać, ale turystyka nie będzie jego przeznaczeniem
#motocykle
  • 8
@Anon_wluj: raczej to nie ma tu nic do rzeczy
@Yalp: f4i trzyma cenę bo to dobry motocykl który nie ma prawie żadnych wad i są pancerne
xj jeździłem jak robiłem prawko a f4i kupiłem jako pierwsze moto
to dwa rożne motocykle xj mało jeździłem wiec sie nie wypowiem ale f4i śmigam normalnie po mieście do pracy a i traski się robi, raz pyklo w jeden dzień 400 km i nie
@Yalp: Mam 192 cm wzrostu i ujezdzam F4i. Moto jest dla mnie kompletne i nie widzę potrzeby zmiany (chyba ze nowa RS660). O wzrost sie nie bój bo nie jest źle. Trasy robie głównie po 250 - 300 km i jest dobrze. 400 km juz zaczyna meczyć.
@Yalp:
1. INFLACJA - złoty robi sie #!$%@? wart, motocykle "za dyche" niedlugo beda blizej 15k. Nikt Ci nie sprzeda w dobrej cenie bo potem nic za to nie kupi.
2. xj6 to moto do latania po miescie na dwa sezony i ci sie znudzi. Cebre jak kupisz zadbaną ona bedzie jezdzic do konca twojej przygody z motocyklami, 250k --> remont i tak w kolko. To jeden z takich klasycznych, pewnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yalp: Nie wiem czy to Ci pomoże w jakiś sposób ale ja też rozgladałem się za xj6 oraz za fz6 prsy podobnym budżecie. Koniec końców wziąłem er6f między innymi ze względu na to że chciałem zostawić sobie poduszkę na ewentualnie naprawy, a kawasaki wychodził właśnie te 2-2.5k taniej