Wpis z mikrobloga

  • 829
Znajoma podejrzewała, że jest w ciąży z typkiem z którym jest od ok 3 miesięcy. Testy wychodziły pozytywne, powiedziała mu. On ją zostawił jak się dowiedział, powiedział że ma radzić sobie sama. Za kilka dni dowiedziała się że jednak nie jest w ciąży, powiedziała mu, on do niej wrócił i ona jest przeszczęśliwa, że znów są parą ( ͡ ͜ʖ ͡) XD

#beka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #madki
  • 21
@Luna98x: W każdym zwiazku powinno się uzgadniać co w takiej sytuacji, zwłaszcza w polskich warunkach. W zasadzie, trochę nierozgarnieta, że dopuściła do tego, bo przecież antykoncepcja awaryjna jest w miarę dostępna, ale w ostateczności, partner powinen partycypować w kosztach aborcji.
  • 0
@0Rhplus zrobiła 6 testów, 5 było pozytywnych. Poszła do gin, on stwierdził że jeszcze nic nie widać, być może za wcześnie. Poszła na beta hcg i tam wyszło, że nie jest w ciąży, a za 2 dni dostała okres. Skąd te testy pozytywne nie mam pojęcia, lekarz też nie.
  • 9
Dodam, że ona w 24 lat ma już 9 letniego syna. Oczywiście tamten tatuś też szybko się zmył. Jak jeszcze myślała że jest w ciąży, ale nie było pewności zapytałam co jak będzie. Ona na to że w sumie to chciałaby żeby się okazało że jest w ciąży. Kuuuurła w takiej sytuacji gdzie typ zwiał jak się tylko dowiedział XD
@Luna98x: Jak z moją myśleliśmy że jest w ciąży to jej skutecznie nakłamałem że się cieszę i to dobrze, a przyszłość jest kolorowa.
Potem jak się okazało że nie jest w ciąży to chciała sobie zrobić ze mną dziecko, i gdy nie chciałem to się zorientowała że ją okłamałem (tak powiedziała) ale mi wybacza.