Wpis z mikrobloga

Wyrosłem z Korwina i narodowców jak miałem 15 lat i jak patrze na ich dzisiejszych wyborców i kuce na wykopie to nie mogę się doczekać na ich miny po wyborach. Oni dosłownie wierzą w jeszcze gorsze #!$%@?, którego ja słuchałem ponad 10 lat temu, a dziś jest mi tego najbardziej wstyd z całego życia, bo broniłem tych bzdur i odklejeńców wśród ówczesnych znajomych i być może z takimi poglądami do dziś mnie kojarzą. Zaraz jeden z drugim fanatyk napisze że mam ból dupy po sondażach, ale tak szczerze, to nie. Chcę żeby ci idioci odczuli na własnej skórze na kogo głosowali i jaki #!$%@? zrobi się w tym kraju. Może w końcu ci wielcy patrioci i wolnościowcy się obudzą, bo konfederacja nie ma nic wspólnego ani z patriotyzmem, ani z wolnością.

#konfederacja #polityka #bekazkonfederacji
  • 70
@dedler123: szkoda ze my jako społeczeństwo nadal czujemy piętno komunizmu,prlu i braku standardów gdzie za byle gunwo polityk leciał w niebyt... a prawo podatkowe jest spisane na jednej stronie a4 i nest jasne i proste i promuje prace czy to b2b, uop, i inne... a tak to populizm wyrchowanie kłamstwo, i wiele innych.. obecnie nie wiem jaka partia by chociaż 60% dobrych cech ma... wszystko to samo Bóg,honor, ojczyzna i socjal.
Wyrosłem z Korwina i narodowców jak miałem 15 lat


@dedler123: ale wyrosłeś bo przeczytałeś Hazlitta albo jakąś krytykę nacjonalizmu np. konserwatywne książki (bo nacjonalizm wywodzi się od rewolucji (anty)francuskiej czyli nurt lewacki)? Wyrosłeś bo zacząłęś studiować Rorthbarda albo Burke'a i zostałeś monarchistą (więć anty nacjololo), akapem (więc anty państwo minimum) albo w inną stronę jakimś ordoliberałem bo czytałeś o reformach Haasa czy Erdharta?

Czy jak większość byłeś edgy nastolatkiem lemingiem i
@dedler123: I feel you bro. Jak sobie przypomnę, że kiedykolwiek zgadzałam się z WiP/KNP to mam ciary żenady na całym ciele.

To były czasy. Człowiek był młody, nieukształtowany i te wszystkie niesamowite filmiki opisane jako "Korwin ZMA-SA-KRO-WAŁ lewaka" działały na mój mózg pewnie tak samo jak 500+ na przeciętnego wyborcę PiS. Proste hasła typu zniszczyć UE, szachy dla debili czy rynienki z paróweczkami #pdk bardzo do mnie przemawiały. Poste koncepty, które
  • 18
@pregunta: Miałem to samo, do tego jeździłem na Marsze Niepodległości i na FB potrafiłem wykłócać się ze znajomymi i bronić Korwina jak zapodał jakąś odklejkę przed wyborami. No ale jednak oni wtedy trochę lepiej się kryli, a ludzie dziś w sumie mają na tacy podane poglądy konfederatów - prorosyjskość i zamordyzm. To co robi Braun i wypisuje Korwin na temat Rosji i Ukrainy, na temat NATO, to jakiś kosmos. Nie pamiętam