Wpis z mikrobloga

Punia wśród drzew i Punia wśród liści,
Patrzy i marzy, że sen jej się ziści,
Sen gdzie całkiem wolna biega do woli,
I od czasu do czasu dziecko #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

autor: @Rozpierpapierduchacz

Taka poezja zasługuje na oddzielny wpis, wszak nie może zostać pominięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pieseklenek #pokazpsa #psy #fotografia i standardowo #dziendobry bo w końcu już nowy dzień (σ ͜ʖσ)
matra - Punia wśród drzew i Punia wśród liści,
Patrzy i marzy, że sen jej się ziści,...

źródło: comment_1622096207iWBP2HvC1GY9jONSk0IpzO.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@selawi: bez "nie" miałoby większy sens, choć nie wiem dlaczego miałaby mnie #!$%@?ć, albo dlaczego dla ciebie to istotne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@matra: Ja tam się z nią zgadzam, bo

Punia to pitbull, bomba tykająca,
Nieprzewidywalna, groźna, właściciela gryząca,
Ale jak Punia zagryzie swojego pana
Skoro Punia jest #!$%@? do kolana? ( _)
  • Odpowiedz
@Rozpierpapierduchacz: oh coś pięknego, te czasy ʕʔ dzisiaj skacze już nieco mniej, ale muszę przyznać że od około 2 miesięcy w ogóle nie utyka, dużo spacerujemy, trochę biegamy po wertepach, hopki nie hopki, jakieś aporty, a łapka nie puchnie, więc chyba już mam całkiem zdrowe piesku ()
Punia is back in the game ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@matra: ten mój młody debil utyka co chwilę i jeszcze nie znalazłem dlaczego, przeciąża się od kichnięcia (°°

Ale chociaż dysplazja łokciowa wyszła czysta, tyle dobrze
  • Odpowiedz
@Rozpierpapierduchacz: moment, dysplazja wykluczona, czyli RTG było i nic nie wykazało, a jest kulawizna?
Ja to TK robiłam, żeby mieć 100% pewności ;_;
Jak kościec czysty, to pewnie do fizjo bym poszła.
Ano i jeszcze kwestia czy RTG zrobione w dwóch projekcjach pod dobrym kątem i opisane przez dobrego radiologa, bo jak ja poszłam na pierwsze zdjęcia z miśką, to wyszło, że mam zdrowego psa, płać pieniądz i nara XD
  • Odpowiedz
@matra:

czyli RTG było i nic nie wykazało, a jest kulawizna?


Da. Jak dobrze pamiętam to w 3 kątach, ale mniejsza o to, tak czy siak muszę szukać dalej, ortopeda mnie czeka, a potem zobaczymy ()
  • Odpowiedz
@matra: damy radę, kręgosłup u starej znaleźliśmy (po mojej dyspozycji, że tam szukamy btw ( _)) to i z nim sobie damy radę, tylko więcej lekarzy się obiedzie ()
  • Odpowiedz
Ale jak Punia zagryzie swojego pana

Skoro Punia jest #!$%@? do kolana?


@Rozpierpapierduchacz:

Najpierw odgryzie nogi w kolanach, potem uda itd.
Ten sam mechanizm wg. którego Chińczycy chcą nas wykończyć skarpetkami uciskowymi niezdrowymi.
  • Odpowiedz