Wpis z mikrobloga

Nie były, IMO jedynie Barca Guardioli czy Real Zidane'a, reszta nie podchodzi do tej ekipy.


@Minieri: a bo ja wiem, Bayern Heynckesa zdecydowanie, obecny pewnie też, Barcelona za Enrique, nawet Juventus z Pogbą, Pirlo i Marchisio tutaj bym dał, chociaż lm nie wygrali
  • Odpowiedz
@Minieri: Bayern z Riberim, Robbenem i Mullerem? United z Ronaldo, Rooneyem i Giggsem? Było trochę ciekawych ekip a nostalgia to kłamliwa #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Jednorenki_Bandyta: jako kibic LFC... popłakałem się raz w życiu na meczu piłkarskim. Pamiętam jak mój brat wszedł i zobaczył, że już w 1 minucie było w bęben i machnął ręką. Najpiekniejszy mecz w ciagu 21-letniej przygody jako kibic LFC.
  • Odpowiedz
@mienskoduszone Jakim #!$%@? tamten Milan wygrał LM tylko 2 razy... kompromitacja z Deportivo w 2004, z Liverpoolem w 2005 i po błędzie sędziego w 2006. Milan który wygrywał LM w 2007 był paradoksalnie najsłabszy od kilku lat.
  • Odpowiedz
Wymieniono tu sporo kosmicznych ekip, aż szkoda, że nie da się ich porównać na żywo. Sam mam dylemat, kto by wygrał.
@wicked93: To chyba był najlepszy finał jaki oglądałem. W ogóle jeden z najlepszych meczy, do tego z Dudkiem w bramce, któremu kibicowałem, bo w końcu Polak rodak jeden z niewielu w silnym zachodnim klubie. Z takich super meczy wymieniłbym jeszcze Argentyna-Francja na ostatnim mundialu. Dla mnie, fana Realu wysoko jest
  • Odpowiedz