Wpis z mikrobloga

@Upomnienie_z_grzywnom: mam dzisiaj ochotę na trochę rozrywki więc jakieś drobne wrzucam w shitcoins. Na Meellow wskoczyłem przed chwilą przy 0.00001$ (za 0.01BNB), zobaczymy czy odbije, czy za moment gaszę światło

Mam swój challenge - 5 shitów, 0.05BNB budzet total, zobaczymy czy gdzieś dojadę.
Czekam jeszcze na drop ceny Twojego GameOfThrones - zobaczymy czy tutaj również wskoczę

Z Fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Upomnienie_z_grzywnom: w $HODL rowniez siedze (poki co niecale +100% wartosci), a GoT obserwuje co jakis czas - jezeli kurs mocno dropnie, to rozwaze zakupy (Tobie zycze oczywiscie, aby nie spadal)

Sytuacji z MellowMellow natomiast nie rozumiem. Na BSC widze transakcje, natomiast wykres na poocoin zatrzymal sie o 19:15

Co do $HODL - widzialem, ze juz jakis czas temu pisales o tym crypto Mireczkom - eleganckie znalezisko.
Przejrzalem rowniez google trends -
@kulekownz: to mellow w sumie mega dziwne. nie mam pojęcia czemu wykres stoi od 4 godzin, bo faktycznie na BSC widać ruchy. na wałek mi to nie wygląda, może po prostu sieć nie wyrabia (?)

jak got nie odbije po północy, to daruję sobie temat - potrzymam jeszcze trochę bagi, ale bez nadziei na potężne zwroty

A hodl chyba dzisiaj zje jedno zero xD bardzo możliwe, że po osiągnięciu 0.xx1 będzie
@Upomnienie_z_grzywnom: z jednej strony wykres jest przehypowany i "musi" dropnąć. Z drugiej - to nadal jest niszowe - fajny ma model, choć nie robiłem jeszcze research'u, aby sprawdzić czy faktycznie przekazywane są środki na cele charytatywne.

Jeżeli uda mi się wiarygodnie potwierdzić, że 20% (wypłat powyżej 1BNB) idzie na charytatywność, a wykres dropnie, to rozważę zakup większej torby ;).

Na DM podeślę Ci zaraz jedno crypto-znalezisko - może Ci się spodoba