Wpis z mikrobloga

Elo nocna zmiana, motomirko i wszyscy. :) Z racji tego, że muszę się w końcu ruszyć i trzeba jakiś krok w końcu zrobić, wrzuciłem dziś na kanał YT filmik, w którym pokazuję jak brzmi wydech Dominator HP1 do Hondy CBR 600 F4i. Moto mam od lipca 2019, a dopiero dziś odkryłem, jak pięknie szczela marchewy niebieskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie jestem na ostatnim semestrze studiów i zamiast typowej pracy licencjackiej muszę zrobić projekt - no i wymyśliłem, że "rozkręcę" kanał na YT, gdzie będę jeździł na mojej Hondzie, coś tam opowiadał, jeździł z kumplami w trasy rozmawiając przez interkomy i takie tam. Tak z 7-8 filmów będzie git, potem muszę to opisać i w końcu edukacja za mną XD Trochę za późno się za to wziąłem, pewnie nie dam rady w tym roku, ale moim tempem to i tak będzie dobry wynik, żeby w 2022 się obronić ( ) Ogarnąłem, że na YT na smartfonach są teraz te takie krótkie filmiki to akurat wrzuciłem jak moja Hania brzmi i strzela. Need help, będę musiał sobie przypomnieć Adobe Premiera - miałem na jednym semestrze tylko obsługę :v Podrzucam link do filmiku. Dobrej nocki Mirki ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.youtube.com/watch?v=vCB5rZl8jz0

#nocnazmiana #motomirko #motocykle #youtube #studia #wroclaw #honda #motoryzacja #motoryzacyjnygownowpis #licencjat
  • 9
@Djuk94: Miałem uruchomione, nawet wpadło ze 3k za Wieśka :D Później weszła jakaś zmiana w regulaminie i mam tymczasowo wyłączone na tamtym filmie - bo nie dodałem niczego od siebie (commentary czy cokolwiek). Ale ogólnie mam partnera i mogę zarabiać z filmów. Nie miałem innego pomysłu to na razie wrzuciłem ten krótki filmik, dobre i to, bo nie mogłem się w ogóle do tego zebrać. (,)