Wpis z mikrobloga

@Gaku745: Pare lat temu dorabiałem w czasie studiów w poznańskim amazonie i było wtedy głośno o tym, ze pracownicy nie maja żadnego miejsca na choćby chwilowa przerwę żeby nogi mogły odpocząć (poza przerwami).

To co zrobił amazon? Postawili na każdym pietrze po jednym krzesełku, przywiązanym łańcuchem do kolumny na którym można było usiąść xD oczywiście zupełnie przypadkiem centralnie przed tymi krzesłami były kamery skierowane wprost na to krzesło. Nikt z tego
  • Odpowiedz
@Gaku745: spoko pomysł, raz dziennie na 15 mianut w połowie czasu pracy, ja robię tak że wracam z pracy i kładę się na łózku i się relaksuje z 15 minut aż mi spięcia zejdą nabyte w ciągu dnia, no ale ja jestem wysoce wrażliwy i mi sie gromadzi dużo więc taka budka izolująca od rzeczywistości jest według mnie w ujj praktyczna, po wyjściu czy po tym relaksie na łóżku jakbym zaczynał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@powaznyczlowiek: W firmie w której kiedyś pracowałem, jeden gość jak został kierownikiem to kazał się żonie zwolnić z pracy, bo co to za kierownik żeby jego żona musiała pracować ( ) Gość był oczywiście skończonym ch*jem, ale na wsi gdzie mieszkał, jest przykładem człowieka sukcesu :v
  • Odpowiedz
@egonszef: Ja mam w pracy godzinną przerwę na lunch, staram się zjeść jak najszybciej a pozostały czas wykorzystać na drzemkę ale pracuje 12h, więc ta drzemka się przydaje.
  • Odpowiedz