Wpis z mikrobloga

Mam do was #pytanie odnośnie #wesele #slub. Ile wydaliście na wieczór panieński bliskiej koleżanki lub swój? Zostałam zaproszona do grupy organizującej panieński koleżanki i trochę mnie ścieło.. Świadkowa i ogólnie reszta dziewczyn planuje wynająć apartament z jacuzzi i innymi pierdołami na weekend, część klubu, jest mowa o limuzynie, fotografie i innych sprawach które sprawią że to będzie typowa impreza ' high live' jak to określiły.. No i tu zaczełam się zastanawiać czy to już normalne w tych czasach czy ja jestem jakąś skąpa ale szczerze szkoda mi wydać tyle kasy za picie szampana w jacuzzi z kilkoma laskami xD No i z jednej strony wiem że koleżance będzie smutno że mnie nie będzie ale z drugiej strony wolę wydać tę kasę na coś innego (może zabrzmi to źle ale ten szampan lepiej by mi smakował z moim facetem) Nie wiem czy powiedzieć prawdę czy coś ściemniać że nie dam rady przyjść xD taguje #logikarozowychpaskow dla zasięgu i liczę że się podzielcie waszymi doświadczeniami
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zupa_cebulowa: "No i tu zaczełam się zastanawiać czy to już normalne w tych czasach czy ja jestem jakąś skąpa ale szczerze szkoda mi wydać tyle kasy za picie szampana w jacuzzi z kilkoma laskami"

"ale z drugiej strony wolę wydać tę kasę na coś innego (może zabrzmi to źle ale ten szampan lepiej by mi smakował z moim facetem) "

uffff są jeszcze na świecie normalne dziewczyny, facet dobrze trafił :-)
@zupa_cebulowal powiedz wprost, że tych pomysłów jest za dużo i po prostu koszty wyjdą zbyt wielkie. Prawdopodobnie znajdzie się jakaś inna dziewczyna, która się z Tobą zgodzi, ale wstydziła się odezwać i łatwiej będzie pójść na kompromis. Tym bardziej że jeśli zrezygnujesz z panieńskiego, to reszcie koszty się jeszcze zwiększą. A jeśli o kompromisie nie będzie mowy, no to cóż, spraw przyjemność koleżance obecnością jedynie na weselu i już
@zupa_cebulowa: Ja wydaje ok 500 zł. Ale nie bez przyczyny masz taki nick. Najgorszy sort gości zaproszonych na panieński - „szkoda mi kasy na koleżankę, wole to wydać na siebie/faceta” zamiast po prostu traktować to jako wydatek na weekend i chill z dziewczynami. Zawsze jest mi przykro, ze jak faceci robią kawalerskie to wszystkie chłopy krzyczą „JADEEEE” i nie ma problemu z kosztami (a często są wyższe) a laski to się
@zupa_cebulowa: No to jak ci szkoda kasy to nie idź ¯\_(ツ)_/¯ Skoro innym dziewczynom to odpowiada to widać na taki panieński chcą pójść. Ja się akurat trochę zgadzam z @Jarzyna_pinky, jeśli lubisz pannę młodą i inne dziewczyny to jest super okazja na udane wyjście i dobrą zabawę w fajnym gronie, mi nie było nigdy szkoda hajsu na panieńskie, bo to były po prostu fajne wypady, które się pamięta do końca
@zupa_cebulowa: Na weselu się nie da zarobić. Uwierz mi, jestem już po. Po prostu jestem z tych, co uważają, ze relacje z ludźmi są ważniejsze niż pieniądze i dlatego nie mam problemu, żeby pojechać na weekend z koleżankami za parę stówek, ale oczywiście tez zarabiam tyle, że to nie jest problem. Po prostu, u mnie na panieńskim jedna koleżanka tez odmówiła przyjścia ze względów finansowych, wiec jej powiedziałam, żeby w takim
@zupa_cebulowa: Nie napisałaś ile to wyjdzie. Wprost nie pisz, że za drogo, bo przecież baby cię zjedzą. Wszystko ma swoje granice. Można zapłacić kilka stówek, ale bez przesady, bo za chwilę to będą pomysły na weekend w Dubaju. A tak w ogóle to uważam, że przed wybraniem pomysłu na taki wieczór to jednak powinno się z przyszłymi uczestnikami chociaż wstępnie ustalić koszta. Bo dla jednego to 100 zł będzie już granicznym
@zupa_cebulowa u mnie panieński koleżanki za miesiąc, wynajmiemy jakiś domek czy lokal, plus może jakiś prezent ale z tego co widzę to wyjdzie 150 maks, a pewnie mniej, zależy ile osób :)

A co do fajnego weekendu, różnie może być jak się czasem nie zna większości osób poza główną zainteresowana
@zupa_cebulowa: Świadek mojego kumpla też miał takie super ambitne pomysły. Nie wziął jednak pod uwagę, że większość zaproszonych to osoby nadal studiujące bez dużego dochodu. Skończyło się tak, że z 14 osób na kawalerski poszły 2, reszty nie było stać. Oczywiście nie udało się ogarnąć zakładanej kwoty i skończyło się na zwykłej imprezie w klubie.

Top KEK, bo świadek złapał grypę i jego też nie było na kawalerskim XD