Wpis z mikrobloga

@Ademu: tzn ja grałem kiedyś w tbc i wotlk a reszta mi nie podeszła, ogólnie mam ten problem że nie ma gierki w którą mógłbym pograć bo te gówna z top twitcha prócz gta v mnie nie kręcą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BomBom: kup sobie abonament na miesiąc i zobaczysz jak Ci spasuje to będziesz grał dalej. Sam mam rozkminę czy nie zagrać bo również jak ty grałem od tbc do cata jednak chyba dam sobie spokój bo szkoda zaniedbywać już w moim wieku obowiązki przez grę :)
  • Odpowiedz
@BomBom
Jakbym czytał siebie.
Też mam ten problem ze "nowe" gry mnie nudzą po 2h. I będę grał w TBC, gdzie ostatnio, czyli z kilkanaście lat temu spędziłem 50 dni played. Głupie, ale i tak będę grał.

Wyjątkiem od reguły był Frostpunk, nigdy mnie tak gra nie wciągnęła, że siedziałem od 22 do 4 rano, a na 8 do roboty. Wcześniej max Payne 1 i 2, ale nie aż tak. Może spróbuj
  • Odpowiedz
@wesoly_grabarz: Tzn no abonament mnie aż tak nie boli, problem w tym że wszystkie gry które teraz są mam wrażenie że są takie nijakie - proste, prowadzące za rękę, nie wciągające - jak byłem łebkiem to potrafiłem w gierke na 15fps grac i udawać ze się nie tnie a teraz no dramat jakiś - chciałbym pograć w coś przez neta no ale serio zostają tylko jakieśgry MOBA typu lol, smite -
  • Odpowiedz
@BomBom ja kupiłem kompa z tą samą myślą i nie gram jak #!$%@?.
Są wyjątki, jak te co wymieniłem i np. Half Life Alyx, zajebista gierka, tylko trzeba mieć vr.

W Rocket league tez zostałem na dłużej, fajne.
Ale spróbuj może Frostpunk. Mi się podobało.

Co do abonamentu mnie też nie boli, bo z tego co zauważyłem to ostatnio np. grałem 29 dni temu w wow classic i jeszcze nie wbiłem 60,
  • Odpowiedz