Wpis z mikrobloga

@przewaga: Jeśli biegasz 2-3 razy w tygodniu i to krótko, to właściwie nie są ważne, bo odpoczywasz więcej dni w tygodniu niż trenujesz. Im intensywniej będziesz biegał tym w sumie lepszy efekt, oczywiście biorąc poprawkę na to, że dopiero zaczynasz i musisz zwiększać dystanse oraz intensywność stopniowo.

Z tego powodu w wielu badaniach nad zrzucaniem wagi wychodzi, że większość populacji ma lepsze efekty robiąc HIITy niż slow jogging. Większość ludzi nie
@PurpleHaze: Dokładnie tak. Z tego powodu dobrym rozwiązaniem może być trening grupowy, czegoś co z natury jest prowadzone w intensywny sposób, Kyokushin, Muay, BJJ, Crossfit. W grupie jest raźniej i można się zarazić trenowaniem ciężko, natomiast bieganie/siłka to "życie wewnętrzne" ze swoim lenistwem i oponką.

Z drugiej strony, czytając co piszą początkujący, dużo z nich zaczyna od kilku biegów w tygodniu do odcinki i zupełnie nie czai dlaczego tak im ciężko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GhostTrick: o matko
Z tymi apostołów i sekciarzami to super tekst.
Ja jeszcze nie wiem w której jestem grupie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mozesz podrzucić co mam wpisać w google żeby wiedział co której sekty mam się zapisać .
Bo biegam od dwóch lat i chciałbym się określić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Crock92
@GhostTrick
@PurpleHaze
@Sl_w_k_1
@Tigermass
Wołam ekspertów ( ͡ ͜ʖ ͡) bo zdaje mi się że dałem ciała. Wyliczam zapotrzebowanie kaloryczne deficytowe i wychodzi mi większe niż nornalne. W związku z tym no lepiej będzie jeżeli zjem 2800kcal niż 2000kcal?
Ju parę razy się mierzyłem z dieta i zawsze próbowałem być poniżej zapotrzebowania deficytowego. Czy jebnalem sobie w kolano?
Pobierz przewaga - @Crock92 
@GhostTrick 
@PurpleHaze 
@Slwk_1 
@Tigermass
Wołam ekspertów (⌐...
źródło: comment_1622611586PiPpcbJHI7Kdoiq1hKAly7.jpg
Mozesz podrzucić co mam wpisać w google żeby wiedział co której sekty mam się zapisać .

Bo biegam od dwóch lat i chciałbym się określić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sl_w_k_1: Wystarczy odpalić YouTube, tam większość biegowych influencerów jest w sekcie MAF ;)