Wpis z mikrobloga

Wredne media, a w ogóle to wina Gazety Wyborczej!!!

Ministerstwo Czarnka o jubileuszu w Szkół Specjalnych w Łukowie: "Z oburzeniem przyjmujemy awanturę wywołaną sztucznie przez media związane w Gazetą Wyborczą. To nieporozumienie i nie pierwsza już sytuacja, w której kosztem dzieci z niepełnosprawnościami próbuje się rozpętać awanturę polityczną"

https://www.wykop.pl/link/6133735/wredne-media-a-w-ogole-to-wina-gazety-wyborczej/

#polska #lukow #szkola #edukacja #bekazpisu #neuropa
  • 8
@Azaajaszz: Moim zdaniem nie jest sztuczna - reakcja podwładnych chcących ubiec życzenia naczalstwa i jego mediów mówi więcej o tej władzy, spragnionej propagandowo pięknych obrazków, mających wywoływać dobre skojarzenia z nią, niż o lizusach na dyrektorskich stanowiskach, a z kolei hałas koło niej wpływa pozytywnie na to, że następnym razem takie denne pomysły pojawiały się jak najrzadziej.

Gęganie to też jest funkcja wolnych i dobrych mediów. Już raz zresztą ocaliło Rzym
reakcja podwładnych chcących ubiec życzenia naczalstwa i jego mediów mówi więcej o tej władzy


@Takiseprzecietniak: nie jestem fanem takich twierdzeń. Ocenianie góry przez to co może sobie ubzdurać sam dół jest bardzo słabe i według mnie bez sensu

Gęganie to też jest funkcja wolnych i dobrych mediów


A niech gęgają jak najdłużej! Tylko czy my powinniśmy się przejmować każdym odgłosem?
Tylko czy my powinniśmy się przejmować każdym odgłosem?


@Azaajaszz: Pewnie nie, tu jednak pamiętajmy o kontekście, czyli o zamiarach PiS wobec szkół specjalnych, które miały na nich mocno ucierpieć. W przypadku tak skrzywdzonych przez los i życie, warto być potrójnie czujnym i nawet przewrażliwionym. Zawsze można oczywiście przedobrzyć i nawet popaść w śmieszność, ale myślę, że gorszym od tego jest ludzka obojętność i milczące lekceważenie.