Wpis z mikrobloga

Skończyłem, więc wołam @pokustnik :)

Ruiny z pianki XPS do zestawu. Piankę trzeba czymś zapodkładować, żeby można było malować ze spraya - używam do tego farby rozcieńczonej z wodą, klejem, mąką i wodą. Potem można lecieć ze spray'a i na koniec dopracowywać detale. Do bajzlu użyłem jeszcze kamyczków, pigmentów i drukowanych z drukarki plakatów. Całość dosłownie kilka złotych.

#modelarstwo #warhammer40k
źródło: comment_1622646650BH1DsammzKU7AK31L6sUkJ.jpg
  • 11
@anussatanus: Jedyne co mi się w nim nie podoba, to "witraż", ale nie byłem w stanie tego wykroić z ostrymi krawędziami. Poza tym uważam, że wygląda naprawdę świetnie - szczególnie jestem zadowolony z ziemi i zasp gruzu. Ale to może kwestia gustu.
@anussatanus: Nie bawiłem się w kilku-warstwowe okna. Tu Ci przyznam rację, że te obłości nie wyglądają dobrze - ale to kwestia techniki. Nie wiem czego Ty używałeś - ja po prostu pojedynczych płyt XPS. Koniecznym dla mnie było zrobić to szybko - przez co trzeba było nawalić podkładu (stąd obłości). Ale to by można było jakoś usprawiedliwić np. erozją. Pamiętaj, że my tu mówimy o ruinach co mają potencjalnie dziesiątki tysięcy
źródło: comment_1622726890VqyaIGxDK9z9zVpAOfkKGU.jpg