Wpis z mikrobloga

Bezapelacyjnie jeden z najlepszych filmów, jaki w życiu widziałem. Tego.. klimatu filmu nie da się opisać, to jest po prostu coś niesamowitego, arcydzieło. Tak wsiąkłem w same wrażenia audiowizualne, że nawet nie wiem jaka była fabuła, a Nightcall od tamtego momentu leci u mnie w aucie zawsze gdy lecę autostradą w nocy.
Polecam każdemu, co prawda, albo się "Drive" kocha, albo nienawidzi. Ja jestem z tych pierwszych.

#film #filmy #drive #ryangosling
e.....u - Bezapelacyjnie jeden z najlepszych filmów, jaki w życiu widziałem. Tego.. k...

źródło: comment_1622657881410yDbKZ93lzsLF0NDfEEA.jpg

Pobierz
  • 38
Bezapelacyjnie jeden z najlepszych filmów, jaki w życiu widziałem


@euzuku: Dwa pytania z ciekawości, czy widziałeś Baby driver i czy widziałeś Tylko Bóg wybacza? Co o nich myślisz? (to już 3 pytania:D)
@euzuku: Zawsze mam problem z tym filmem

Jak pierwszy raz go obejrzałem w wieku 18 lat byłem oczarowany.

Za kilka lat znowu go obejrzałem ale czułem, że ten film to pomyłka a główny bohater to creep i dziwak

Niedawno go znowu obejrzałem i stwierdzam, że w filmie jest jednak taka senna magia. Tak jak tkwisz w tobie taka podświadomość, że jesteś nikim ale chciałbyś mieć kogoś, cel, sens do tych wszystkich
Baby Driver nie, Tylko Bóg Wybacza tak, ale znacznie gorszy od Drive.


@euzuku: Ten drugi faktycznie mniej przystępny, ale miał kilka fajnych ujęć i muzykę, Baby drivera bardzo polecam, niemal cały film nakręcony do muzyki, dosłownie, wszystko w rytm, dobry jest;)
@SzubiDubiDu @settembrini777 Namowiliscie, zamiast oglądać jutro po raz.. myślę że lekko licząc 10 przez ostatnie kilka lat Drive, obejrzę Tylko Bóg Wybacza po raz.. drugi. Nie powiem że był to zły film, bo znowu wrażenia audiowizualne super, ale jednak mniej mnie wciągnął. Chociaż pamiętam do dziś jakieś urywki scen, jakaś tańcząca dziewczynę, różowe światła. Muszę sobie to przypomnieć :)

Baby Driver.. nie lubię tego aktora. Ale skoro polecacie, to może też obejrzę
Namowiliscie


@euzuku: Co?? Jak można oglądać jeden film po 2 razy:D Jest przecież tyle GENIALNYCH czy nietuzinkowych arcydzieł!

The Lighthouse widział? A place beyond the pines - też z Goslingiem? El Angel? La Haine? Midsommar? Złota rękawiczka? 1917? Pusher 1 i 2? Kids z '95? A przed wszystkimi innymi fenomenalny choć niedoceniony - Dom, który zbudował Jack, mocny, klimatyczny, bezkompromisowy.