Wpis z mikrobloga

Dobra zapachy daniela shredzinskyego przetestowane. Czas się podzielić na mirko przemysleniami.
Office - zmieszany aventus z sauvage z adg profumo. Po pewnym czasie idzie wyczuć sygnature alberto mohitasa.
Pachnie bardzo dobrze, parametry ma ok, przyjemny zapach z ambroksanu. Ale ten wibe mozna miec z CDNIM EDP lub Mobtblanc Explorer. Nic dziwnego ze Edwin sie #!$%@? jak powachal "jego" zapach otwarcie z Aventusa, srodek ADG i baza z sosydza. Jak za ta cene nie warto, stare CDNIM wypełniało caly salon na obiadach u tesciow XDDDD tutaj jest gorzej ale zapach jest 7,5/10 ale nie za ta cene, niestety panie wachaczu koksu XDDD

Date - kobita powiedziala ze pachnie jak buraki cukrowe a ja czuje to jakis blend Black XS i Stronger With you jaguar classic gold wanted..... czuje maline. Widac ze bardzo przemyslana kompozycja nie przez laika. Niestety bardzo bezpieczna przez to nijaka. 1 Global i jeden komplement stojac w stolowce za obiadem od pani "Prooooosze pana co to za perfumy.... amagad jak sie nazywaja.. i kisiel w gaciach (pierwsza taka akcja ever in my life od nieznajomej osoby" ? Na mnie nie robia szalu ja lubie takie wytrawne tematy jak Terre, Fattan, Encre. Tutaj slodzyczowy ulep ale swinie piszczo. Jak tu zyc mirko sie pytam ?

#perfumy
  • 5
@ulver86: dodałbym też, że Date ma absolutnie atomowe parametry, przynajmniej na mnie. Zapach ładny i bardzo sie podoba ale co z tego jak dusiłem nim znajomych ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aniewiemjaki: @ulver86: na mnie Office ma przeciętne parametry, tzn nie jest źle bo na skórze siedzi z 8 godzin z przyzwoitą projekcją przez pierwsze 2-3 godziny, ale spodziewałem się że będzie lepiej
W Date czuje mix Ultra Male z SWY Intensely, otwarciu zdecydowanie UM a z czasem wychodzi baza podobna do tej z Armaniego
IMO Ultra Male > Date, ale zobaczę co powiedzą świnki wieczorami nad Wisłą ( ͡°