Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@?, na tych uberach i boltach jeżdżą jacyś kretyni czy jak? Im więcej jeżdżę boltem lub uberem tym mam gorszą opinię

Zamówiłem teraz przejazd, chłop był już 100 metrów ode mnie ale skręcił w złą uliczkę więc odwołał przejazd, a ja teraz przez tego śmiecia jestem spóźniony. Najgorsze, że nie mogę mu teraz #!$%@?ć jedenj gwiazdki...

#!$%@? mać

#uber #bolt
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty_Chryst: zatrudniają Ukraińców i takie efekty. Mnie już dwa razy kasę pobrali za przejazdy które się nie odbyły. Kierowca zatrzymał się 200 metrów od miejsca w którym miał być, telefonu nie odbierał i pojechał. A za drugim razem przejechał koło mnie i pojechał dalej. Kasę oddali ale niesmak pozostał.
@Anty_Chryst: Raz odbierałem matulę ze szpitala i miałem dokładnie taką samą sytuację. Tylko czekałem i czekałem, bo koleś zaparkował na końcu jednokierunkowej i nie chciało mu się oberka robić, a pewnie myślał, że podejdziemy. Matula o kulach była, więc nie chciałem jej ciągnąć. Zero odzewu na wiadomości i telefony… Anulował przejazd, zablokował mi możliwość zamówienia przejazdu, więc musieliśmy taxą jechać. Reklamację uwzględnili.