Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 64
289 111 + 3 + 2 + 9 + 96 = 289 221

Do Mamy na kolację przez Sowie. Windy straszyło deszczem i trochę wiatrem, od 2 tygodni nie zwracam uwagi na kierunki wiatru, po prostu planuje trase i jadę. Od wczoraj przestałem patrzeć też na radar opadu na Windy, oszukujo! Widzę że @wspodnicynamtb już jest daleko w terenie, pytam czy u niej pada...trochę ją nastraszyłem :D, ale mówi że zamówiła ładną pogodę...to i ja się ogarniam do wyjścia.
Zbieram się więc po pracy, a raczej po rozmowie do nowej pracy, wyskakuję z koszuli prosto w lajkrę. Pociągiem (jak człowiek pracuje to trzeba kombinować) śmigam do Żarowa skąd lecę po kilka kwadratów i dalej do Dzierżoniowa w kierunku Pieszyc, gdzie czeka fajny, długi i w miare łagodny podjazd. Z przełęczy lecę na Nową Rudę, odwiedzić stare śmieci i zobaczyć czy szkoła jeszcze stoi. Szybki przelot przez Rudę i dalej na Ścinawki (świetne, nowe asfalty). Ze Ścinawek odbijam na Wampirowice (Wambierzyce) i dalej do Polanicy Zdrój, przed sama Polanica chce zjechać na pobocze i się odlać...mokry piasek + 3km/h = wywrotka w blokach xD. Fun fact, ostatni podjazd do domu ma 17% w jednym miejscu :D.
Szybka kolacja i herbata u mamy i cyk na KD czu czu do Wrocka.
Chyba się zamelinuje u mamy na tydzien, żeby mieć blisko do podjazdów, pod Wrockiem to płasko jak diabli :(
Wyszło niecałe 100km i fajne 1000m podjazdów.

Max square: 25x25
Max cluster: 734 (+16)
Total tiles: 3390 (+31)

#rowerowyrownik #rowerowywroclaw #szosa #wahooligan #canyon #wykopcanyonclub #kwadraty

Skrypt | Statystyki
uysy - 289 111 + 3 + 2 + 9 + 96 = 289 221

Do Mamy na kolację przez Sowie. Windy st...

źródło: comment_1622880159bjb8aMvYZFBhwYVQETOX4g.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TAKATA_: kup może coś tańszego, koła jak koła. Jeżeli chodzi o kwestie aero to 99% Mirków ich nie wykorzysta (w tym ja). Ładne są, kręcą się szybko i ładnie szumią :-D
@TAKATA_: No przeżyły sporo ujeb i gruzu, zrobione niecałe 5k. Ale ja waże ~70kg z rowerem, bidonami itp.
Ja je kupiłem nowe za 1/4 ceny, wiec mocno sugeruje kupić coś Hunta albo Dandy horse :).