Wpis z mikrobloga

Dziś wjechała polerka lamp (5 godzin szlifowania i polerowania), zamontowałem też osłonę dolną silnika. Dorobiłem też z alcobondu brakujący dekielek do felgi xD Kupię kiedyś oryginał.

Na zdjęciu lampa przed i po. Zniknęły nawet grube rysy, lampa odzyskała kolor i nie jest już taka żółta. Na koniec poleciał DLUX bo nic innego nie miałem i bajka.
#warsztatwstodole
vlodek2532 - Dziś wjechała polerka lamp (5 godzin szlifowania i polerowania), zamonto...

źródło: comment_16229299518uU1DeVxC2zTrzyqJwjonJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • 0
@ahappywanderer 14 zł papier, dluxa może z 2 ml zużyłem i pasty po 6 groszków. W 20 zł się zamknąłem. Z tych co robią na telefon za 120 zł to albo papierem trze na maszynie i potem ciężko okrężne rysy wyciągnąć albo po prostu jedzie polerka i wywalone jaja. Wątpię, żeby ktoś to porządnie, ręcznie robił za taki hajs.
  • 1
@ahappywanderer papier wodny i po kolei 600 do skutku aż ściągniesz cały klar, potem aż wyciągniesz co się tylko do 800 1000 1200 1500 2000 2500 i jak co się chce to 3000. Potem polerka: ja jechałem menzerna 400 na futrze potem 2500 i 3000 na gąbkach. Na koniec położyłem ceramikę. Po każdym etapie czyszczenie płynem do szyb i odtłuszczanie ipą klosza. Na YT mx_nowicki ma dobry film jak to zrobić