Wpis z mikrobloga

@Makak87:co ty masz z tym wyzywaniem. Nie ma już normalnych osób o zdrowej seksualnosci? Trzeba być albo impotentem albo niewyżytym zbokiem którym gada tylko i wyłącznie o seksie i wali konia 20razy dziennie? Nie istnieje nic pomiędzy?

Nie jestem singlem, po prostu moja dziewczyna jest zdrowa, nie niewyżyta. I ja też jestem normalny, nie niewyżyty. Tak ma większość ludzi, pozostałych każdy unika.
  • Odpowiedz
@Pierorzek:
Generalnie ja tam srednio mam pomysly jak czlowiek, nie ruchajac, ma byc wyzyty seksualnie. Potrzymaj ogiera na padoku przez tydzien a potem wypusc na lake. Przez godzine bedzie gonil wkolo..... zanim sie nie wyzyje. I tak samo jest z bzikaniem. Albo jestes ''niewyzyty'' albo ruchasz. To tak jakbys mial szukac dziewicy.... ale takiej z doswiadczeniem w lozku. Pewne rzeczy sie wykluczaja z samej definicji.
  • Odpowiedz
@Makak87: tu nie chodzi o chwilowe naplenie. Niewyżyty seksualnie to taki, który pomimo uprawiania seksu nadal taki jest. Chce to robić z żoną 2razy dziennie, ma kochankę, w między czasie chodzi na prostytutki, wali konia jeszcze z 5razy na dzień i jego jedynym tematem do rozmów jest seks. Jak wiele by go nie uprawiał będzie wciąż taki sam. To rozumieją ludzie pod pojęciem niewyżyty seksualnie.
  • Odpowiedz
To rozumieją ludzie pod pojęciem niewyżyty seksualnie.


@Pierorzek:
Az skonsultowalem z ''wlasnymi ludzmi''. Moim znajomym blizej do mojej niz Twojej i niewyzyty seksualnie kojarzy im sie jednoznacznie. Z takim wlasnie ogierem zamknietym na malej przestrzeni ktorego trzeba wypuscic zeby sobie pobrykal. Po dwugodzinnym dokazywaniu jest juz.... normalny, czyli wyzyty.

I to rozumieja ludzie pod pojeciem niewyzyty seksualnie. Twoja definicja to podpada pod seksoholizm.

I chyba pozostaje nam sie zgodzic tym ze....
  • Odpowiedz
@Makak87: ważny jest kontekst. gdyby chodziło o chwilowy stan to nikt by tego nie zaznaczał w opisie, bo wtedy musiałaby odrzucić wszystkich. Nie ma to sensu. W przeciwieństwie do odrzucenia erotomanow które jest logiczne. Po wpisaniu "niewyżyty seksualnie" w google wyskakują strony poświęcone seksoholizmowi. Słowo niewyżyty to według słownika "niedający się zaspokoić, zrealizować".

Pozdro
  • Odpowiedz