Wpis z mikrobloga

#motocykle szukam nowego kasku, jeżdżę na nakedzie 90% to miasto
Po śmieciowych kaskach typu oneal, lazer czy najdroższy jaki mialem shark Vancore chciałbym kupić coś porządnego na kilka sezonów

Zastanawiam się nad shoeiem nxr, glamsterem a hjc rpha 11 czy do 2300 jest coś lepszego?
  • 23
@mchmjszk: Mam Shoei NXR z szyba fotochromatyczną. Dużo cichszy niż poprzedni Nolan a szyba fotochromatyczna sprawdza się świetnie w słoneczną pogodę.
@xspeditor: Widziałem właśnie, ze zwykle malowania są o polowe tańsze, niestety nie mam w okolicy sklepu który ma rpha i shoeia na miejscu zebym mógł porównać a zastanawiam się czy warto dopłacać prawie drugie tyle do shoeia
@mchmjszk: na to pytanie czy warto dopłacać to nie wiem. Kupiłem RPHA11 bo był tańszy przez pół do Shoei.
To kask sportowy teoretycznie więc :
* dobra widoczność
* świetna wentylacja
* lekki
* 2 szyby w zestawie (jasna i ciemna)
* wiadomo że nie jest najcichszy

Ja pomierzyłem w sklepie i kupiłem na Allegro ( tak wiem że nie fajnie dla sklepu, jednak moje malowanie w tym sklepie 1999, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mchmjszk: tez mam rpha70 ale myślę że do 2300 da radę coś znaleźć lepszego. Przecież to o 70% więcej niż cena rpha70. Za taką cenę to bym juz szukał shoei, np takiego nxr 2. U mnie w ekipie są same shoei.