Wpis z mikrobloga

@myidioci ja nie neguje że można zarobić, po prostu wiem że to ponzi i trzeba w porę wyjść, z tym nie mam problemu. Po prostu śmieszą mnie osoby co uważały te tokeny za długoterminową inwestycję
@m_ba: Owszem to ponzi. Dokładnie jak Bitcoin. Problem w tym, że aktualnie są na fali wznoszącej.
To takie Ponzi, że od początku naganiania mogłeś wziąć x2 x4 x8 x16 x26 x10 x4 i x8. Miałeś na to ponad tydzień. Teraz wygląda, że znowu będzie x10 minimum. To takie Ponzi, że mogłeś wybrać wkład, albo x13 wkładu i mieć dalej x13 wkładu w inwestycji. Niech nawet spadnie do 0. Masz x13.
Ponzi
@atari_xd: No pewnie. No rozumiem, że jak sprzedam drożej moje Hodly to nie zarobię na rożnicy kupna sprzedaży :D

Podoba mi się, że Bitcoin to scam dla ciebie i leci na 2670 jak gadamy o samym bitcoinie. A jak w kontekście shitów to nagle Bitek to super jest.

Atari jak idzie na Avax? - 60%??
@DzikiJelonek: nie czaje tego hejtu na wykopie, jest tyle shitcoinów a uparliście się na #!$%@? tego jednego, ja póki co sporo na nim zarobiłem a na wykopie słyszę tylko jakim jestem debilem że w to wszedłem