Wpis z mikrobloga

Gdzie iść na niestacjonarnie FiR? SGH, UW czy SGGW?
Za SGH przemawia poziom oraz ilość kół naukowych, ale ten niemiec (i około 800zł/msc). Za UW też poziom i fakt, ze to jednak UW XD Mniej kółek naukowych i trochę drożej niż SGH (900 zł). SGGW za to zdecydowanie najtańsze (bo coś koło 400-500 zł/msc), no ale to SGGW XD
Także, gdzie najbardziej warto wydać tyle na studia? I czy na kółka SGH można uczęszczać z innych uczelni? A może jakaś inna uczelnia w Warszawie? I jeśli na UW to na który wydział?
#studbaza #warszawa #sgh #uw #sggw

Gdzie iść na finanse (niestacjonarne)

  • SGGW 16.3% (17)
  • SGH 63.5% (66)
  • UW 20.2% (21)

Oddanych głosów: 104

  • 12
@Mam_jedno_pytanko: ale licencjat czy magisterskie? ja studiuje fir stacjonarnie na sghu i z tego co wiem niemiecki jest tylko dla studentów dziennych jako drugi język, niestacjonarni maja tylko 1 i bez problemu mógłbyś się uczyć tylko angielskiego. PS mam trochę starszych znajomych, którzy po firze na sghu stwierdzieli ze na magisterce wola iść do kozmina i płacić hajs, bo tak wysoki jest poziom Sgh hehe: )
@Lubie_Budyn: true. ogólnie to SGH fajne jest pod względem wyboru wykładowców, ale niestety na FIRze na kierunkowych i tak zawsze wszyscy walą do tych samych wykładowców, którzy często są bardzo słabi i nie da się ich słuchać. lektoraty są męczące, ja wybrałam SGH właśnie pod tym względem bo bardzo lubię uczyć się języków, aktualnie kończę 2 rok i znienawidziłam angielski, który prowadzony jest moim zdaniem beznadziejnie, a wcześniej był moim ulubionym