Wpis z mikrobloga

Mirki, jako że sprzedaje swoje kawasaki er-6n to rozglądam się, co mogę sobie kupić w zamian :P
Co możecie polecić? Tutaj moje preferencje:
-Budżet: 10-16 tysięcy
-Typ: Turystyczne Enduro / Enduro / Supermoto
-Pojemnosć: Najchętniej 400-800
-Moc: 40 KM+, coś na A2, może być jakiś z wyższą mocą, ale dostępny na rynku również jako zablokowany
-Rocznik: Nie starsze niż 2005
-Waga: Przy tych preferencjach trudno znaleźć coś lekkiego, ale im lżejszy tym lepiej.
Chciałbym żeby nadawał się do jazdy po łąkach/lasach, oraz żeby dało się bez problemu zrobić trasę 150-200km z jakąś sensowną prędkością przelotową (90+). Myślałem m. in. o Yamaha XT660, BMW 650 GS,
Co polecicie?
#motocykle #enduro #yamaha #honda #bmw #pytanie
  • 15
@dzidek_nowak no niestety mam fajne łąki i lasy u wujka, ale on mieszka 150km ode mnie. W jeszcze bliższej odległości mam Bieszczady, ale tam też trzeba dojechać :P No I mam 10km do pracy w jedną stronę główną ulicą, więc też bym chciał dojeżdżać :D
@BejitaSan: rozglądam się w tym segmencie i chyba postawię na DL650 V-Strom, posiada największy zapas mocy ze wszystkich. Jeśli jednak będziesz więcej śmigał w terenie to wybierz coś mniejszego, niekoniecznie mocnego, ale łatwiejszego do opanowania
@Shathann strasznie mnie kusi xt660. Jeździłem wujka xt600 z lat 80 - jeszcze bez rozrusznika. Istny szatan. Ale xt660 jeszcze cięższe i mocniejsze. Strasznie się tej wagi właśnie boję, że nie będzie łatwo to utrzymać w terenie