Wpis z mikrobloga

Wysluchałem barneja filmu pt. nowy stary mexyk i stwierdzam że to jest idiota większy niż myślałem. Ten debil zazdrości menelowi że bedzie kase zarabiał z dwóch kanałów. Wypomina i ma jakby pretensje ale nie mówi tego wprost jednak przekaz jest jasny. Kolejna sprawa, powiedział: "meksyk nie jesteś głupi" czy on naprawdę jest tak jebnięty żeby dwóch najwiekszych baranów starosielskich (do majora tez tak powiedział) zwracac się że nie są głupkami? Przecież to kompletni idioci. Ostatnia rzecz, ten głupszy z blizniaków zasrany Pawełek dał jasno do zrozumienia że menel pije ale też nie powiedział tego wprost, a jak wszystkim wiadomo mają bardzo dobre relacje więc napewno wie jaka jest prawda w tej sytuacji. Lateksy same się wykończą niedługo
#kononowicz
  • 6
@ryba9: Ja juz dawno pisałem ze Barnej to jest idiota jakich mało. Imbecyl level master. Jego zonka to samo poziom kretynizmu tej pary przerasta chyba S17. Brat Barneja jest ok, moze troche taki cham starej daty ale mowi jak jest a niestety Barnej to kretyn do potęgi entej. Juz nie wspomne o niejakim Rybim, sługusie i przytakiwaczu tego zacnego ktetyna. No ale co? Kazdy ma swoich fanow, nawet Majorowi wplacaja na
raff777 - @ryba9: Ja juz dawno pisałem ze Barnej to jest idiota jakich mało. Imbecyl ...

źródło: comment_1623146587yKNvpSG9SRgO0tkAa4m6Eg.jpg

Pobierz