Wpis z mikrobloga

Pisałem o tym, że były plotki jakoby Amazon miał kupić MGM, ale jakoś przestałem śledzić temat.
Otóż... już kupił
https://www.theguardian.com/technology/2021/may/26/amazon-buys-hollywood-studio-mgm-james-bond
Co to znaczy dla Stargate? Nie wiadomo.
Neutralnym scenariuszem byłoby nic.
Z lekka pozytywnym, gdyby dodali wszystkie serie SG do oferty PrimeVideo
Katastrofalnym scenariuszem byłoby, gdyby wzięli do realizacji jakiś "młody dynamiczny" zespół, który zrobiłby gówno. Powtórka z Origins.
Najlepszym scenariuszem byłoby, gdyby wzięli do realizacji pana Wrighta, który z resztą już nad czymś pracuje


#stargate
  • 7
@Emerkaes: Pytanie na czym miałby się opierać nowy Stargate? Ja jakoś nie mam pomysłu. Praktycznie wszelakie wątki zostały wyczerpane, a robienie kolejnych seriali o początkach obrzydza mnie na samą myśl, kiedy człowiek już wie jak to wszystko się skończyło. Jest jeszcze opcja zrobić Stargate na totalnie poważnie, gdzie program zostaje wyjawiony/przecieka na świat i zostaje wymuszona przeprowadzona jego reorganizacja aby działał publicznie i cały świat korzystał z jego dobrodziejstw. Zamieszki społeczne,
@ImperiumCienia: brad pisał że ma mnóstwo pomysłów
No i nie wszystkie wątki są tak do końca zamknięte. Można z wątków pobocznych zrobić główne
Pierwszy przykład z brzegu: Aschen. Mają adresy wrót i metoda ich działań polega na kalkulowanych, długoterminowych działaniach, co byłoby zgodne z tym ile lat temu ostatnio pojawili się na ekranie. To byłoby zgodne z tym co już wiadomo, gdyby Aschen przez cały ten czas po cichu zwiększało swoje
@ImperiumCienia: wątek z Wraith jest cały czas otwarty. Atlantyda sobie wróciła na ziemię i tyle, nic więcej. Załoga Destiny nadal gdzieś tam dryfuje, także to też otwarty temat. Zresztą jest tyle galaktyk i jeszcze nieodwiedzonych planet, że można wymyślać i wymyślać.