Wpis z mikrobloga

Jak wspomniane poprzednio. Gra wdupiona już podczas draftu. Niby na silverze mechanicznie ludzie już ciutek lepiej ogarniają np farmienie. Ale dalej pickują byle co i nawet nie patrzą na co. Ja to jeszcze miałem pecha, bo zwyczajnie wdupiłem się first pickiem, jeszcze z autofilla chcąc grać supportem ale po mnie każdy pickował na gotowca u enemy. Liczyłem, że coś z tego będzie ale nie. po 10 minutach gra była już skończona tak na prawdę.
3ci raz w tym sezonie zaraz po wbiciu SII spadam do SIII. W poprzednim ścianą było BI. Mam dość. Pora na przerwę. Znowu albo tydzień ARAMów, albo przerzucam się na co innego... Na wbicie chociaż tego golda jeszcze kupa czasu jest, a jestem po prostu zmęczonym tym tryhardem.
#leagueoflegends
ruda_stuleja - Jak wspomniane poprzednio. Gra wdupiona już podczas draftu. Niby na si...

źródło: comment_1623182485oCVhiERkkgOHt4HrjEyQOb.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja chciałbym tak mieć XD w goldzie to flipujesz ale to jaki masz team. Co najmniej raz dziennie mam adc co cała gierkę farmi na bocie a potem mówi że why force fight. No #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Kacperoo2: Nie każdy opiera swój skill na mechanice. Z brązu do srebra wyszedłem ADC samą farmą i niepadaniem. Mechanicznie pewnie nawet bronze by mnie dał rade #!$%@?ć, bo narobiłbym jakichś marginalnych błędów tysiąc.
  • Odpowiedz
@Kacperoo2: A to to pamiętam jak jeszcze parę lat temu tam byłem. Ale w goldzie przyznam, że gra potrafi być ciut dezorientująca. Najlepsze gry miałem tam i faktycznie walka była po prostu równa. Poniżej tego coinflip to jest praktycznie każda gra. W srebrze już rzadziej są jakieś uber feedy na ślepo, ale w brązie?
Ło jezu. Albo ty masz 10/0 albo oni i w sumie po 10 minutach nie ma już
  • Odpowiedz