Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill
#rozowepasi
#wzrost

WKURZA mnie kilka rzeczy:

1. Makijaż jest niesprawiedliwy. Laska 5/10 umaluje się i staje się 7/10.
Makijaż wygładza skórę, ujednolica kolor. Bez makijażu dziewczyny o wiele gorzej wyglądają.
I co mi się nie podoba w makijażu? Panna 5/10 umaluje się i staje się 7. Wymaga faceta 7 jak nie 8, kiedy sama jest naprawdę 5.

2. Dziewczyna, która jest szczupła ale nigdy nie ćwiczyła jest atrakcyjna. Chłopak, który nie ćwiczył, a jest szczupły nie jest atrakcyjny. Wniosek facet musi zrobić jakiś ruch by stać się atrakcyjny z sylwetki, a dziewczyna jest na starcie atrakcyjna. Inna sprawa, dziewczyna która trenuje nie musi robić masy mięśniowej by atrakcyjnie wyglądać. Wystarczy ograniczyć fast foody, słodycze, dodać nieco ruchu i wykonywać proste ćwiczenia na brzuch, uda, pośladki. Facet by zrobić atrakcyjną sylwetkę musi dbać o dietę.
Wydać mnóstwo pieniędzy na jedzenie bo inaczej efektów nie będzie. Do tego musi sporo czasu tracić na przyrządzenie posiłków. A jeszcze w zanadrzu ma trudniejsze ćwiczenia i musi regularnie zwiększać obciążenia. Zrobienie atrakcyjnej sylwetki u faceta wymaga większego wysiłku niż kobiety. Wkurza mnie mówienie kobiet - idź na siłownię, ja trenuję i stałam się atrakcyjniejsza.

3. Irytuje mnie kiedy kobiety mężczyzn 6 i 7 określają jako przeciętnych, a 8 za w miarę atrakcyjnych. Same zaś inne kobiety 5 i 6 oceniają jako ładne.

4. Jeżeli dziewczyna napisze, że interesują ją wyłącznie faceci powyżej 180 to według niej jest wszystko w porządku bo ma prawo mieć własne upodobania. Jeśli jednak facet wymaga wcięcia w talii, szerokich bioder to jest wielki krzyk, że jak to tego oczekuje i na to wpływ mają geny i tego nie da się wypracować.

5. Śmieszy mnie argument lasek - szukam wysokich bo mam dużo szpilek. Dobiera partnera pod buty, zamiast na odwrót. Zatem traktuje mężczyzn przedmiotowo. Ważniejsze są dla niej buty niż wartościowy facet, który odpowiadałby jej pod względem bycia i charakteru. Zresztą mogłaby nosić szpilki u jego boku, dziwie się że tolerancyjne społeczeństwo ma problem z niższym facetem od kobiety. A jeśli by się z tym czuła niekomfortowo, zawsze może nosić szpilki tylko gdy idzie gdzieś sama lub z koleżankami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c0887ffc4630000bd171d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Makijaż jest niesprawiedliwy. Laska 5/10 umaluje się i staje się 7/10.

Wystarczy nie umawiać się z mocno pomalowanymi

2. Dziewczyna, która jest szczupła ale nigdy nie ćwiczyła jest atrakcyjna

Dla mnie nie jest. Że 90% facetów nie ma absolutnie żadnych wymagań wobec kobiety to nie oznacza, że nie istnieją jednostki dla których brak wysportowanej sylwetki dyskwalifikuje kobietę.

3. Irytuje mnie kiedy kobiety mężczyzn 6 i 7 określają jako przeciętnych,
Makijaż wygładza skórę, ujednolica kolor. Bez makijażu dziewczyny o wiele gorzej wyglądają.


@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie makijaż nic nie zmienia, bo widok przebarwień czy wągrów to jest po prostu naturalna tekstura skóry. Wolę dziewczyny niepomalowane. Jedyna różnica, to że gdy dziewczyna ma płową karnację (jak większość p0lek) to bez makijażu wygląda jakby była przeziębiona. Tak czy siak ładna w makijażu będzie ladna, brzydka będzie brzydka, wbrew pozorom niewiele tutaj się oszuka, chyba
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem z taką jedną. Jestem wysportowany, dbam o siebie. Laska uwielbiała dotykać mój spocony sześciopak zwłaszcza kiedy ją długo ruchałem. Pewnego razu przytyła za dużo więc zwróciłem jej uwagę.

Była zła, że jak tak mogę, że wprawiam ją w kompleksy. Zapytałem się ją czy podobałby się jej mój spocony piwny bebech bimbający nad nią? Cisza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatecznie ona wybrała bodypositiwiti ja wybrałem inną
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Kobieta musi się malować. Nawet jak się nie chce to jest to wymagane przez społeczeństwo i jak się nie malujesz to niektózy uważają cię za "zaniedbaną". No i codziennie trzeba tracić czas na makijaż a kosemtyki są drogie.
Oprócz makijażu trzeba też dbać o długie włosy co też wymaga kupna kosmetyków.

2. Nie do końca. Płaska i zwisła dupa nie jest atrakcyjna.
Największym minusem jest, że jak małżeństwo chce
punkt 3 prawda w hui laski przeważnie się przeceniają o jakieś 2 oczka


@AnonimoweMirkoWyznania: byś zobaczył jak faceci się przeceniają.... na żywo miałam chyba 5 razy sytuację gdy podbijali do mnie faceci w wieku MOJEGO OJCA myśląc, że wyskoczę z nimi na randkę.
Jak mialam przez 1 dzień sympatię to też najczęściej pisali do mnie faceci 15-20 lat starsi i to nie jacyś zadbani tylko takie typowe dziady z piwnym brzuchem....
Kobieta musi się malować


@elena-mary: nie musi. Ja często widuję kobiety bez makijażu.

Nie do końca. Płaska i zwisła dupa nie jest atrakcyjna.


@elena-mary: oczywiście, że jest. Ja np. nie miałbym problemu z zaakceptowaniem takiego tyłka u dziewczyny.

Największym minusem jest, że jak małżeństwo chce mieć dziecko to kobieta zazwyczaj musi poświęcić swoje ciało. O ile można schudnąć to z rozstęami i zwisłym ciałem już niewiele można zrobić. Nie wspominając,
nie musi. Ja często widuję kobiety bez makijażu.


@WhitePilled: tak samo jak dla mnie nie musi mieć 1,80 wzrostu czy kraty na brzuchu. Nasze osobiste preferencje nie mieniają faktu jakie są oczekiwania społeczeństwa.

oczywiście, że jest. Ja np. nie miałbym problemu z zaakceptowaniem takiego tyłka u dziewczyn


@WhitePilled: jak wyżej. Płaska dupa jest dla niektórych atrakcyjna tak samo jak szczupłe i nie wyćwiczone na siłce ciało faceta > obecnie kobiety
tak samo jak dla mnie nie musi mieć 1,80 wzrostu czy kraty na brzuchu. Nasze osobiste preferencje nie mieniają faktu jakie są oczekiwania społeczeństwa.


@elena-mary: ale wielu facetów lubi kobiety bez makijażu. Natomiast chyba 90% kobiet nie chce mieć faceta niższego od siebie. Całkowicie nietrafione porównanie.

jak wyżej. Płaska dupa jest dla niektórych atrakcyjna tak samo jak szczupłe i nie wyćwiczone na siłce ciało faceta > obecnie kobiety zazwyczaj nie chcą