Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill
#rozowepasi
#wzrost

WKURZA mnie kilka rzeczy:

1. Makijaż jest niesprawiedliwy. Laska 5/10 umaluje się i staje się 7/10.
Makijaż wygładza skórę, ujednolica kolor. Bez makijażu dziewczyny o wiele gorzej wyglądają.
I co mi się nie podoba w makijażu? Panna 5/10 umaluje się i staje się 7. Wymaga faceta 7 jak nie 8, kiedy sama jest naprawdę 5.

2. Dziewczyna, która jest szczupła ale nigdy nie ćwiczyła jest atrakcyjna. Chłopak, który nie ćwiczył, a jest szczupły nie jest atrakcyjny. Wniosek facet musi zrobić jakiś ruch by stać się atrakcyjny z sylwetki, a dziewczyna jest na starcie atrakcyjna. Inna sprawa, dziewczyna która trenuje nie musi robić masy mięśniowej by atrakcyjnie wyglądać. Wystarczy ograniczyć fast foody, słodycze, dodać nieco ruchu i wykonywać proste ćwiczenia na brzuch, uda, pośladki. Facet by zrobić atrakcyjną sylwetkę musi dbać o dietę.
Wydać mnóstwo pieniędzy na jedzenie bo inaczej efektów nie będzie. Do tego musi sporo czasu tracić na przyrządzenie posiłków. A jeszcze w zanadrzu ma trudniejsze ćwiczenia i musi regularnie zwiększać obciążenia. Zrobienie atrakcyjnej sylwetki u faceta wymaga większego wysiłku niż kobiety. Wkurza mnie mówienie kobiet - idź na siłownię, ja trenuję i stałam się atrakcyjniejsza.

3. Irytuje mnie kiedy kobiety mężczyzn 6 i 7 określają jako przeciętnych, a 8 za w miarę atrakcyjnych. Same zaś inne kobiety 5 i 6 oceniają jako ładne.

4. Jeżeli dziewczyna napisze, że interesują ją wyłącznie faceci powyżej 180 to według niej jest wszystko w porządku bo ma prawo mieć własne upodobania. Jeśli jednak facet wymaga wcięcia w talii, szerokich bioder to jest wielki krzyk, że jak to tego oczekuje i na to wpływ mają geny i tego nie da się wypracować.

5. Śmieszy mnie argument lasek - szukam wysokich bo mam dużo szpilek. Dobiera partnera pod buty, zamiast na odwrót. Zatem traktuje mężczyzn przedmiotowo. Ważniejsze są dla niej buty niż wartościowy facet, który odpowiadałby jej pod względem bycia i charakteru. Zresztą mogłaby nosić szpilki u jego boku, dziwie się że tolerancyjne społeczeństwo ma problem z niższym facetem od kobiety. A jeśli by się z tym czuła niekomfortowo, zawsze może nosić szpilki tylko gdy idzie gdzieś sama lub z koleżankami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c0887ffc4630000bd171d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko to prawda tylko ja nie rozumiem czemu to wszystko WKURZA. Ja wiem, że dla wielu to może być nowość, ale ...

dziewczyna młoda ma do zaoferowania coś co chce połowa planety. Przeważająca większość tej połowy za to chętnie przepłaci, upodli się albo co najmniej zgodzi się, że od tej pory nie będzie uganiać się, oglądać i próbować dostać to coś od innych kobiet.

Młody chłopak który tylko istnieje, nie
jestem prawie 29 letnim prawiczkiem. Jestem sfrustrowanym seksualnie desperatem i przyznaję to otwarcie. Nie moja wina, że urodziłem się z takimi genami, że jestem niski i kobiety mną gardzą.


@WhitePilled: myślę, że to właśnie w tym jest problem a nie z wzrostem. Desperację i jakąś ukrytą nienawisć do kobiet czuć na kilometr. Mam w pracy kilku takich typków i widać, że wszystkie babki starają się trzymać z dala.
tak jak widuje wymogi lasek co do wzrostu to tak samo widuję facetów szukających kobiet ubierajacych się kobieco, aby miała długiw włosy czy była wysportowana... polecam popatrzeć na profile randkowe facetów.


@elena-mary: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
przecież ubranie można zmienić w minutę, włosy zawsze można zapuścić. A wzrostu NIE DA SIĘ POPRAWIĆ
SzklanyBydlak: @elena-mary

> 4. tak jak widuje wymogi lasek co do wzrostu to tak samo widuję facetów szukających kobiet ubierajacych się kobieco, aby miała długiw włosy czy była wysportowana... polecam popatrzeć na profile randkowe facetów.


Zakoduj sobie do łba, że jeśli chcesz znaleźć jakąkolwiek cechę adekwatna do wzrostu to immanentną cechą tej cechy musi być brak wolincjonalności w kwestii jej zmiany. Jak ulegasz i chcesz mieć długie włosy to jest to
OP: @elena-mary

Faktycznie wielkie wymagania faceta w kwestii ubioru. Tak trudno je spełnić. Naprawdę porównujesz wymaganie wzrostu, na który nie ma się wpływu z kwestią ubioru?
Mnóstwo dziewczyn oczekuje eleganckiego wyglądu u facetów, bluzy odpadają, w grę wchodzą tylko koszule z długim rękawem. To jest odpowiednik kobiecego ubioru, nie wzrost.
Co do sylwetki kobiety też chcą wysportowanego partnera. Zresztą na sylwetkę ma się jakiś wpływ, a na wzrost nie ma żadnego.
AgresywnaKaczka: @Krokiruks ja też mam problem z dziewczynami z powodu wzrostu. Ile docinek padło ze strony dziewczyn to nie zliczę. Starałem się być interesujący, z poczuciem humoru i tak mimo ładnej twarzy odrzucały mnie z powodu wzrostu. Mierzę 163cm. Najgorsze gdy laski są zainteresowane, traktują jako fajnego faceta, dowiadują się o wzroście i od razu z pozycji fajnego faceta spadasz do poziomu byle czego. Dziewczyny odrzucają niskich i uważają, że tak
Ja często widuję kobiety bez makijażu.


@WhitePilled: A ja rzadko. Natomiast wiem, że często mężczyźni nawet nie zauważają, że kobieta jest pomalowana, jeśli ma tzw. naturalny makijaż, który poprawia wygląd skóry, maskuje wory pod oczami i poprawia rzęsy.
I tak właśnie jest, ale będą ci wmawiać, że to przez charakter.


@Mijun: nikt nie mówi, że liczy się TYLKO charakter.... Ja osobiście nigdy bym się nie związałą z kimś kto mi się w ogóle nie podoba. Większość kobiet nie ma jak wykopki, że: "może jakiś top 5% facetów może pozwolić sobie na takie grymasy. Pozostałe 95% weźmie byle co."

Co jest gorsze? mieć jakieś wymagania i wiązać sie z kimś
OP: @JimNH777 co za brednie. Jaka natura? Natura, że laski się wymalują i mają o sobie większe mniemanie? To nie natura a wyprany mózg. Błędne postrzeganie rzeczywistości. Natura, że kobiety są wybredne? Nie to żadna natura. Kiedyś dziewczyny takich wymagań nie miały. Odciąć od neta i wszystko wróci do normy.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
myślę, że to właśnie w tym jest problem a nie z wzrostem. Desperację i jakąś ukrytą nienawisć do kobiet czuć na kilometr. Mam w pracy kilku takich typków i widać, że wszystkie babki starają się trzymać z dala.


@elena-mary: nie da się nie być desperatem będąc 29 letnim prawiczkiem.

Mam w pracy kilku takich typków i widać, że wszystkie babki starają się trzymać z dala.

bo są brzydcy

A ja rzadko.
PrzyjemnaŻona: @elena-mary

@Mijun: nikt nie mówi, że liczy się TYLKO charakter.... Ja osobiście nigdy bym się nie związałą z kimś kto mi się w ogóle nie podoba. Większość kobiet nie ma jak wykopki, że: "może jakiś top 5% facetów może pozwolić sobie na takie grymasy. Pozostałe 95% weźmie byle co."


Co jest gorsze? mieć jakieś wymagania i wiązać sie z kimś kto nam się podoba czy brać byle co by
GwiezdnaFranca: WKURZA mnie kilka rzeczy:

Makijaż jest niesprawiedliwy. Laska 5/10 umaluje się i staje się 7/10.
Jak patrzysz w internecie, na zdjeciach z instagrama. Normalnie widać każdą grudkę i pryszcz po wybrzuszeniu na skórze. A jak słońce zaświeci to jeszcze widać, że masz tapete. Nie da się tego ukryć. Jak masz rozszerzone pory to też widać mimo najdroższych kosmetyków. Przebarwienia da sie pozbyć zabiegami na kwasy i zamknać problem w 500pln.
Pełna zgoda co do poświęcenia ciała, ale czy serio są jeszcze ludzie, którzy chcą mieć dzieci poza patusami? Rozmnażanie się w socjalistycznym kraju to tylko skazywanie potomstwa na cierpienie.


@AnonimoweMirkoWyznania:
No jak się jest w fajnym związku i ma dobrą pracę to zazwyczaj chce siębto 1 max 2.
Większość z moich znjomych ma dzieci.