Wpis z mikrobloga

plotka o tym, że policja będzie robiła naloty na mieszkania i będzie sprawdzać czy masz legalnego windowsa xD

@Mega_Smieszek: u nas był drugi lvl tej plotki, dostawca internetu (monopolista w gminie xD) opowiadał, że w jednej miejscowości policja jeździła i szukała pirackiego oprogramowania i ludzie wyrzucali komputery przez okna, bo im się to bardziej opłacało niż płacić mandat xD
Teraz mam takie przemyślenia, że pewnie nie wyrabiał z ilością danych czy
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Takie ciekawostki, ta plota była na całym świecie znana, a drugie ktoś przeczytał w jego książce skąd to się wzięło. Z tłumacza:
"Czy w swojej książce nie wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka? Jeśli dobrze pamiętam, kazał swojej dziewczynie przebrać się za niego z dildo wystającym ze spodni i wyjść na scenę. Następnie wyszedł i ssał go, co sprawiło, że wyglądało to tak, jakby Manson ssał #!$%@? Mansona. To ostatecznie
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Kiedyś straszono dzieci satanistami grasującymi w okolicy szkoły, którzy mieli sprawdzać zeszyt od religii i jeśli był np w kratkę to mieli ciąć nożem twarz w kratkę xD

A drugie to klasyk - pierwsza działka od dilera obok szkoły jest za darmo.
  • Odpowiedz
Kiedyś straszono dzieci satanistami grasującymi w okolicy szkoły, którzy mieli sprawdzać zeszyt od religii i jeśli był np w kratkę to mieli ciąć nożem twarz w kratkę xD


@SzycheU: tzw satanic panic
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Ja pamiętam całą tonę opowiadań typu, że ktoś przeczytał Harrego Pottera i wyskoczył z okna bo myślał, że będzie latać albo że zabił małego braciszka, bo myślał że będzie miał parę żyć tak jak w grze komputerowej.

A i Polskę w latach 90 bardzo lubiło odwiedzać UFO i zostawiać kręgi w zbożu, wcale nie była to znudzona wiejska młodzież xD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek marchew poprawia wzrok (wymyślone przez aliantow w czasie WWII), z brudu robią się robaki, ewentualnie myszy (jakąś rosyjska naukowiec gadała bzdury ale Stalin ja lubił więc nikt jej nie krytykował). No i klasyka czarna Wołga, czarny mercedes jeżdżący na krew.
  • Odpowiedz
@SzycheU: no tak i od tego zaczął sie w PL satanic panic poczytaj nawet na wiki klasycznie zaczęło się w USA a potem rozeszło się na cały (zachodni) świat
  • Odpowiedz