Wpis z mikrobloga

@magiol: Opowiedz lepiej o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, braku umiejętności wyciągania wniosków, niepotrzebnych zaczepkach, o braku chęci do dobrych zmian we własnym mieście, o dziwnych słowach których używasz, pruciu się do mieszkańców Gdańska, bku chcą coś zmienić na lepsze lub prowadzą dialog nr zmian........
Zapraszam wszystkich tu przybyłych do zobaczenia póki nie usunie tego:
https://www.wykop.pl/wpis/58160057/gdansk-miasto-o-tysiacletniej-historii-lezace-na-s/
@elo_320: ale o czym tym mówisz? przecież to wy wyciągacie jakieś błędne wnioski wobec mnie a ja tylko się z was nabijam co bardzo ale to bardzo was pieczę w dupsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@magiol: To dawaj dam Ci na pół litra dobrego alkoholu i parę piwek, wypijesz, dam Ci jeszcze na kasę na parę drinów w lokalu, które musisz wypić do dna, ale następnie pójdziesz z kasą w kieszeni i kartą do konta na którym masz oszczędności (wszystko pod warunkiem że masz jakieś oszczędności ) do wskazanego przeze mnie jednego z lokali o których rozmawiamu i poczujesz się wtedy jak pierwszy lepszy obcokrajowiec, który
@magiol: Zjedz sobie lepiej pizze z Pizza & Vino. Przez przypadek wlazłem na Teojy profil, ale już kliknąłem to zjechałem żeby sobie popatrzeć co za bzdury wypisujesz. Pizza jest bardzo przyzwoita, nie najlepsza w Trójmieście, trochę mała i trochę się spóźniają w nocy, ale zawsze ciepła. Alejs xd nie o tym trochę przepłaciłeś kolego. Oni tam zawsze na Uber eats praktycznie mają na wypasie składnikowym pizzę w promce 2 za 1.
Pobierz elo320 - @magiol: Zjedz sobie lepiej pizze z Pizza & Vino. Przez przypadek wlazłem na...
źródło: comment_1623243359aeR2LJij84vr6wsWlI7ZOH.jpg
@magiol: Może Cię nie lubią. Moje zawsze były dobre,
na chrupacym cieście i z bardzo dużo ilością składników i to dobrych. W dzień zawsze na czas w nocy zawsze spóźnieni, ale z ciepłą pizzą Jak za 40 za dwie takie to jest to dobry deal.
Ale tak serio xd jak mogłeś zapomnieć dodać drugą darmową do koszyka? xd
@elo_320 bardzo dobra włoska pizza, same superlatywy a opinie wystawiane przez gości są tak dobre że każda pizzeria w Gdańsku powinna im zazdrościć.

Ten kindziuk zamiast włoskiej wędliny mniam
@magiol: Teraz już bez złośliwości. Moje serio wyglądały inaczej i serio jak za tą cenę to ciężko znaleźć lepszą (mówię o promocyjnej, też już bez złośliwości, bo bez promo to rzeczywiście jest srogo przepłacon ale to głównie przez rozmiar). Walne Ci kurde foto następnym razem i wyślę.
@elo_320 bo ty jesteś wyjątkowy, a my wszyscy którzy zostaliśmy #!$%@? przez pizzerie #!$%@? jesteśmy zwykłymi klientami, Pato pizzeria jest tylko jedna ( ͡º ͜ʖ͡º)
@magiol: Daj spokój w tym wątku, po co dalej go ciągnąć?
Mam powiedzieć, że Ty jesteś wyjątkowy, bo zapłaciłeś za piizze 2 x więcej niż ja 10 razy w tej samej pizzeri - no to zci powiedziałem. Może nie wiem mi smakuje, a Ci nie. Za 45 czy ile tam dałeś też by mi jedna nie smakowała i byłbym niezadowolony. Moje wyglądały na 100% inaczej, powiedziałeam, że walne foty przy ewentualnym