Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak to jest z tymi specjalistami, oglądam JackFraga i jak rozumiem, będzie 4 specjalistów w roli 4 klas? Czy specjalistów ma być pierdyliard ale wszyscy będą pełnić funkcję jedną z czterech? Tzn pod jedną "klasę" będzie przypadało kilkanaście specjalistów? Czy może każdy specjalista będzie miał coś unikalnego? Bo boję się że to może być trochę p2w, na zasadzie - ja mam specjalistę z tym czymś a Ty nie więc umrzesz
#battlefield
  • 14
@zbyszko17: @Shiede: Dalej nie rozumiem, wszyscy specjaliści będą mieli wyjątkowe specjalizacje, jednak ogółem będą oparci i podzieleni tylko na podobieństwo czterech klas z battlefielda 3/4 itd. (Assult, Recon, Enginner, Support)
I w podstawce masz 10, czyli w battlepasie będą dochodzili nowi specjaliści, czyli jak nie kupisz battlepasa to możesz nie dostać specjalisty który będzie miał jakąś specjalizację która będzie przewyższała te z podstawki? xD
@zbyszko17: No, wiem - gram od 2003. Jednak dalej nie rozumiem jak oni to chcą zrobić, każdy specjalista będzie miał jakieś unikalne gówienko i obawiam się że to nie będzie celownik, nóż czy karabinek, tylko jakiś elemet EQ który może być OP i problematyczny wobec ludzi którzy go nie mają. O to mi chodzi.
a tutaj jak Ci wpieprzą jakiś #!$%@? który może Cię wciągnąć na dach a Ty go nie będziesz miał to będziesz... na gorszej pozycji.


@PijanySzkot: ale to odwieczny problem BF, jak grasz wsparciem a wyskoczy ci szturmowiec na blisko to praktycznie nie masz szans. tak samo jak szturmowcem z daleka na zwiadowcę.
@mattz_: Tylko że ten odwieczny problem nie był dodatkowo podzielony na pomniejsze elementy. Jak Cię #!$%@?ło to mogłeś sobie wziąć snajpera, bez płacenia za niego. A skoro w tym battlepasie mają być zawarci specjaliści z unikalnymi specjalizacjami, to jak rozumiem - nie dasz wystarczająco pieniążków, to nie masz tego co oni. Chyba jakiś zaćmiony dziś jestem bo nie umiem tego przekazać.

Wcześniej w battlefieldzie klasy były sprawiedliwe, i nawet jak nie
@PijanySzkot: Z tego co ja rozumiem to żadne zmieniające rozgrywkę nie będą dla premium - tylko skórki i inne gówna. Pewnie będzie jak w BFV i innych grach że specjalistów odblokowujesz w danym sezonie robiąc jakieś misje.