Wpis z mikrobloga

@aut91 Jak tak szybko nabiłeś reputację ligi i klubu że wziąłeś Neymara do Jagi w FM?

Ja to go wziąłem kiedyś do Fluminense jak grałem ale dla mnie ściągnięcie emerytowanej gwiazdy do Ekstraklasy to coś niemożliwe.
@DonTadeo: jest lipiec 2026, właśnie Neymara wypluło PSG. Na razie go tylko na testy zaprosiłem z ciekawości czy w ogóle się na nie zgodzi. O dziwo tak, nawet chetnie podpisze kontrakt ale za 42 tys. euro tygodniowo (około 4 razy więcej niż płace następnemu w kolejce). no i ledwo co przyszedł na testy a odniosl kontuzję, więc chyba sobie odpuszczę tą ciekawostkę.

A z reputacja ligi to w te kilka sezonów
@aut91 Problem wolno rosnącej reputacji w Polsce później robi się mocno irytujący, Twoja Jaga ma to szczęście że reszta ligi jakoś punktuje w pucharach ja jak grałem Legią to miałem z tym kłopot, wielu później jakoś kombinuje z wzmacnianiem innych klubów byleby jakoś punktowały w pucharach, ja musiałem wypożyczać co lepszych juniorów za darmo(płaciłem im pensje).

Mimo starań nigdy nie nabiłem reputacji Ekstraklasy tak szybko jak Ty. Co innego grając w Brazylii,
@aut91: W sumie, to jedyne co mnie tak naprawdę tutaj dziwi to te testy. Chociaż rzeczywiście, z tego co wiem (a niestety ostatni FM w jakiego grałem regularnie, to tak jako 2008 :D), to ta reputacja ligi jest teraz sporym problemem i ciężko jest pościągać jakieś gwiazdy do klubu. Z drugiej strony pamiętam jak parę lat temu mój znajomy się chwalił, że ściągał do ŁKSu, bodaj w FM 2015, po awansie
@gumiorek: no system reputacji jest dość problematyczny. Jak się zdoła jakiegoś młodego utalentowanego zawodnika podszkolić to nawet jakby realnie był wart z 20 mln euro to i tak będzie komputer oferował po 3/4.

No ale ostatnio mojego ulubionego norweskiego lewego obrońcę namówiłem na nowy kontrakt bez klauzuli więc trzeba się uczyć kombinować jak w dżungli